Juniorka jasně přehrála Graz

17.9.2017 | Lukáš Peroutka

Znojemští junioři zcela ovládli zápas v Grazu. Zvítězili 5:2, soupeře zasypali více jak šedesáti střelami na branku a po čtyřech utkáních zůstávají na prvním místě se stoprocentní bilancí.

4.kolo, neděle 17. 9. 2017, 16:15
Graz
Branky a nahrávky: 6. Kauer (Mitsch, Stradner), 33. Pichler (Kucher, Pirker) – 11. Rudý (P. Bulín), 21. Pis (Rudý), 21. Roubal (Hladil, Sigmund), 23. Zmeškal (Zelenkov, Kosnar), 43. Kosnar (Zelenkov, Hladil). Rozhodčí: Ofner – Bärnthaler, Holzer. Vyloučení: 9:5. Využití: 1:2. Diváci: 36. Střely na branku: 19:62. Průběh utkání: 1:0, 1:4, 2:4, 2:5.
Moser Medical Graz99ers: Pölzl – Färber, Stuhlpfarrer, De Pauli, Meixner, Kauer, Winkler, Nikolic – Kucher, Pichler, Pirker – Lennkh, Mitsch, Stradner – Lorber, Atamanchuk, Voglsinger – Helm, Krainz, Pesendorfer.
ORLI ZNOJMO: Kolupajev – Rudý, Brabec, Hladil, Štěpanovský, Strnad, Hrubý, Hanáček, Peří – J. Bulín, Pis, P. Bulín – Michálek, Sigmund, Roubal – Zelenkov, Kosnar, Zmeškal – Ligocký, Stromko, Růžička.

Miroslav Vybíral (Znojmo): V týdnu jsme velmi tvrdě trénovali ale máme teď zápasový rytmus čtvrtky a neděle, proto jsme se pomaleji dostávali do tempa. Soupeři jsme v první třetině pomohli dvěma zbytečnými fauly, aby mohl jít do vedení. Vstup do druhé třetiny byl ze strany našeho týmu vynikající. Měli jsme velké množství střel a tlak do branky. Tak by to z naší strany mělo vypadat ve všech utkáních. Hráči si musí uvědomit, že vítězství nepřichází samo a musíme se pro něj obětovat a tvrdě pracovat v každém střídání a trénincích.