Junioři v posledním zápase základní části nedali svému soupeři žádnou šanci

14.1.2018 | Nikola Katolická

Mladí Orli zápas jasně ovládli již v první třetině, kterou vyhráli 3:0. Následně si vývoj zápasu kontrolovali a dovedli ho k jasnému výsledku 2:6. Znojmo tak na venkovní půdě nasázelo maďarskému Györi stejně jako před týdnem šest gólů. Juniory nyní čeká nadstavbová část, ve které se rozhodne o jejich soupeři pro play-off.

30.kolo, neděle 14. 1. 2018, 16:00
Győri NEMAK ETO HC
Branky a nahrávky: 31. Kemeny (Furst), 54. Furst (Nagy) – 1. Piš, 10. Sigmund (Piš), 12. Hladil (Roubal, Sigmund), 25. Bulín P. (Miščík, Růžička), 41. Brabec (Růžička, Rudy S.). Rozhodčí: Pálkövi – Sindel, Kocsány. Vyloučení: 9:6 + 10 min. os. trest Rajmond. Využití: 2:3. Diváci: 48. Střely na branku: 20:60. Průběh utkání: 0:4, 1:4, 1:5, 2:5.
Győri NEMAK ETO HC: Szopos – Furst, Nagy, Marton, Hajnal, Jancso, Jakabfy – Roth, Kemeny, Antal – Horvath P., Horvath L., Sandor-Szekely – Szentes, Andras-Csaki, Rezmann.
ORLI ZNOJMO: Kolupaev – Rudy S., Brabec, Štepanovský, Hladil, Bazala, Rudy J. – Bulín P., Růžička, Miščík – Piš, Sigmund, Roubal – Zelenkov, Kosnar, Zmeškal – Stromko, Peří, Hrubý.

Miroslav Vybíral (Znojmo): Dnes jsme se soustředili na to, abychom dobře vstoupili do utkání, což se nám podařilo. Odskočili jsme soupeři a kontrolovali hru. Jsem rád, že jsme dokázali udělat radost našim fanouškům, kteří nás podporují a jezdí za námi i na venkovní utkání.