Junioři i nadále neporaženi, Dominik Gerža uhlídal čisté konto

18.9.2016 | Marcela Procházková

Znojemští junioři si se slovinským celkem poradili na výbornou. Už v prvním dějství se zásluhou Jana Bulína dostali do vedení, to si uhlídali až do konce třetí třetiny, kdy zpečetil vítězství přesnou střelou do soupeřovy sítě Jonáš Růžička.

6.kolo, neděle 18. 9. 2016, 16:30
0
Kranj
2
Třetiny: 0:1, 0:0, 0:1
Branky a nahrávky: 4. Bulín J., 57. Růžička. Rozhodčí: Japelj – Franc, Miklic. Vyloučení: 3:7. Využití: 0:1. Diváci: 55. Střely na branku: 30:33. Průběh utkání: 0:2.
HK Triglav Kranj: Senk – Lampic, Pavc, Jugovic, Ban U., Potocnik – Prostor, Ban M., Rozman – Vilfan M., Markic, Stenkler – Jenko, Tavcar, Mubi – Vilfan N.
ORLI ZNOJMO: Gerža – Pucher, Kruckovyč, Hrubý, Kuntoš, Brabec, Peří – Jambor, Fruhwirt, Jeřábek – Bulín P., Růžička, Bulín J. – Niederhafner, Stromko, Svatuška – Fruvirt, Šlégl.

Ohlasy

Miroslav Vybíral (Znojmo): V dnešním utkání jsme od první do poslední minuty dokázali plnit taktické pokyny, hru v poli podpořil skvělým výkonem brankář Gerža. Šesti bodový víkend, za něj hráčům děkuji, ale stále máme na čem pracovat.