Ani pět branek juniorům na výhru nestačilo, Jesenice se tak ujímá vedení v sérii

2.3.2017 | Marcela Procházková

První čtvrtfinálové utkání nedopadlo pro znojemské hokejisty dobře. Náskok, který si Jesenice vybojovala v prvních dvou dvacetiminutovkách, se Orlům dotahoval velmi těžce. Ani vyhraná třetí třetina ze strany hostujícího celku tak už nedokázala nepříznivý stav zápasu zvrátit.

ČF1, čtvrtek 2. 3. 2017, 19:00
Jesenice
Branky a nahrávky: 10. Svetina (Brun), 13. Jezovsek (Tomazevic, Stojan), 20. Glavic (Tomazevic), 21. Hadzic (Jezovsek), 24. Tomazevic (Stojan, Jezovsek), 25. Svetina (Brun, Sersen), 55. Jezovsek (Tomazevic, Stojan), 59. Jezovsek (Glavic) – 13. Kruckovyč (Kosnar), 32. Bulín J. (Růžička), 47. Bulín P. (Kruckovyč, Bulín J.), 54. Brabec (Kruckovyč), 58. Janás (Kosnar). Rozhodčí: Fajdiga, Pahor – Hribar, Režek. Vyloučení: 8:10. Využití: 4:1. V oslabení: 1:0. Diváci: 130. Střely na branku: 38:42. Průběh utkání: 2:0, 2:1, 6:1, 6:4, 7:4, 7:5, 8:5.
HD Mladi Jesenice: Kogovsek – Stojan, Brun, Crnovic, Korosec, Hadzic, Sabanovic, Zbontar, Svetina R. – Glavic, Tomazevic, Jezovsek – Sturm, Sersen, Svetina E. – Sodja, Rajsar, Brglez – Avsenek, Ivancevic, Pretnar.
ORLI ZNOJMO: Gerža (25. Slavík) – Kruckovyč, Pucher, Brabec, Kuntoš, Peří, Hrubý – Janás, Fruhwirt, Oščádal – Bulín J., Růžička, Bulín P. – Jambor, Kosnar, Zmeškal – Svatuška, Stromko, Niederhafner.

Miroslav Vybíral (Znojmo): V prvních dvou třetinách jsme bohužel darovali kvalitnímu soupeři velké množství přesilovek a udělali tak chyby, za které nás nemilosrdně trestal. Po šesté brance jako by z nás spadla přemotivovanost a přemíra snahy. Vrátili jsme se do utkání a dokázali, že máme srdce. Měli jsme šanci zápas vyrovnat. Na neděli se připravíme a sérii vrátíme do Jesenice.