N2, středa 17. 1. 2018
Okanagan Hockey Club
Branky a nahrávky: 27. Zmeškal, 53. Špaček (Chlubna), 56. Špinler (Konečný, Zmeškal), 58. Bittner, 60. Kratochvíl (Bittner) – 54. Vashco (Mesterhazy). Rozhodčí: Maršálek – Čelechovský, Zapletal. Vyloučení: 5:4, navíc Vashco (OKA) 10 minut. Využití: 1:0. V oslabení: 1:0. Diváci: 83. Střely na branku: 33:35. Průběh utkání: 2:0, 2:1, 5:1.
ORLI ZNOJMO: Kulhánek – Chlubna, Konečný, Rudy, Šána, Andrek, Bartók – Bazala, Zmeškal, Špinler – Svoboda, Šeliga, Špaček – Fruvirt, Vokurka, Machala – Bittner, Molnár, Kratochvíl.
Okanagan Hockey Club Europe: Schwarte – Cherkas, Rubanik, Ilenčík, Dorner, Abdyrajev – Schröder, Gellon, Luisetti – Root, Mesterhazy, Balaz – Toze, Neubauer, Vashco.

Miloš Šeliga (Znojmo): Dnešní zápas už začínal připomínat zápasy play-off. Snažili jsme se být trpělivý a počkat si na naši šanci. Dlouho jsme vedli jednogólovým rozdílem, až v závěru zápasu padlo více gólů. Všichni chlapci si za svůj výkon zaslouží velkou pochvalu.