Ptejte se: Redakce webu

Potřebujete něco vědět? Objevili jste na webu chybu? Máte námět na zlepšení těchto stránek? Pak je tu pro vás tato rubrika!

Formulář dotazu
prosím nevyplňovat text příspěvku:
jméno:
Zobrazit: Odpovědi

Dříve než se rozhodnete položit otázku, projděte si prosím dotazy, které před Vámi napsali jiní uživatelé. Zbytečně pak nebudete opakovat již položené otázky a jistě tím ušetříte jak svůj čas, tak čas dotazovaného. Děkujeme.

Zobrazuji odpovědi 1 - 10 z 5606 odpovědí v této kategorii celkem.

Jjjj
16. 1. 2017, 22:32

Je uz otevren fanshop?diky

Odpověď:
Dobrý den, pokud myslíte fan shop u stadionu, ten byl po vyhoření uzavřen. K nákupu můžete využít eshop či stánek při domácích zápasech Orlů.
Honza
16. 1. 2017, 14:55

Zdravim je otevreny fanshop na stadione?kdyz je tam zluta paska ?

Orel
15. 1. 2017, 18:42

Dobry den kde si mohu vyzvednout objednane veci z fanshopu?na zapase nemohu.Dekuji

Odpověď:
Dobrý den, kontaktujte, prosím, přímo provozovatele fanshopu. Kotakty naleznete zde.
Petra
14. 1. 2017, 19:27

Dobry den plati permanentka i na nadstavbu?

Dobrý večer, ano.
13. 1. 2017, 19:38

takže PLAYO.TV končí podle jejich vyjádření při dnešním STREAMu.. je prosím v nějakém jednání nějaká jiná možnost STREAMu z domácích zápasů?? mnohdy se prostě nemám šanci dostat na zápas a STREAMy jsou pro mě ideální možnost jak si nenechat domácí zápasy ujít..

Díky :))

Odpověď:
Dobrý den, viz. článek na webu.
13. 1. 2017, 13:56

V letošním roce by se mělo ve Znojmě uskutečnit setkání fandů hokejových klubů ČR.Loni bylo v Litvínově. Ve kterém termínu to bude ?

Odpověď:
Dobrý den, tuto akci organizují přímo fanoušci a my o ní momentálně nemáme žádné informace. Zkuste, prosím, kontaktovat někoho z řad fan clubu.
1. 1. 2017, 15:05

Zdravím :)

před nedávnem, jsem se ptal jak vypadá i nadále spolupráce s Playo.tv. dodnes nebylo odpovězeno a nejsem si jist, zda-li vůbec odešla moje otázka k Vám do redakce.

Díky :)

P.S. ptám se jelikož, při posledním streamu komentátor tvrdil, že se jedná o poslední stream a v příštím roce se o spolupráci teprve jedná..

P.S.S Přeji Vám klidný Nový rok a mnohdy pevné nervy :)

Skoula

Odpověď:
Dobrý den, spolupráce s Playo.tv bude pokračovat minimálně do konce základní části. Další vysílání jsou v jednání a budeme o nich včas informovat.
31. 12. 2016, 10:29

Kde najdu sestřihy ebel liga z 30.12.2016.

Odpověď:
Dobrý den, sestřihy naleznete vždy zde.
-TT-
26. 12. 2016, 20:21

Zdravím.

Mám dotaz co je pravdy na tom, že končí spolupráce s Playo.tv ??

Díky

Vaclav44
21. 12. 2016, 11:16

Dobrý den, u hráče Bartoše chybí ve statistikách branka ze včerejšího zápasu

Odpověď:
Dobrý den, díky za upozornění. Branku jsme doplnili.
Další stránky
123456>>