Ptejte se: Redakce webu

Potřebujete něco vědět? Objevili jste na webu chybu? Máte námět na zlepšení těchto stránek? Pak je tu pro vás tato rubrika!

Formulář dotazu
prosím nevyplňovat text příspěvku:
jméno:
Zobrazit: Odpovědi

Dříve než se rozhodnete položit otázku, projděte si prosím dotazy, které před Vámi napsali jiní uživatelé. Zbytečně pak nebudete opakovat již položené otázky a jistě tím ušetříte jak svůj čas, tak čas dotazovaného. Děkujeme.

Zobrazuji odpovědi 1 - 10 z 5620 odpovědí v této kategorii celkem.

11. 7. 2017, 19:10

Odpověď:
Dobrý den, napište, prosím, váš dotaz na info@hcorli.cz.
Honza (Orli Znojmo)
3. 6. 2017, 11:20

Hezký den, mám dva dotazy týkající se ovšem jednoho tématu a to je Peter Pucher:
1. není v plánu nějaké slavnostní rozloučení s fanoušky a vyvěšení jeho dresu ke stropu haly?
2. Bude offline rozhovor s ním před jeho odchodem ze Znojma?

Největší Znojemská hokejová legenda si aspoň tohleto zaslouží.
Díky moc

Odpověď:
Dobrý den, jak jsme informovali již v článku o odchodu Petera Puchera ze Znojma, případné rozloučení s hráčem je v jednání a proběhlo by před startem ligy. Další informace nemá redakce webu momentálně k dispozici. Offline rozhovor neplánujeme.
2. 6. 2017, 18:08

Chystáte článek o posilách Děkuji za odpověď

Odpověď:
Dobrý den, články o posílení týmu zveřejňujeme průběžně tak, jak nás o něm informuje vedení klubu.
stanislavperinka (duchnicka)
2. 6. 2017, 12:22

DOBRY DEN CHCI SE ZEPTAT 17,8 NA ZNOJEMSKYCH STRAKACH JE ZE BUDE HRAT NA SLAVIE A JINDE JE ZE SNIMA DOMA KDE BUDETE SMIMAHRAT DEKUJI

Dobrý den,
utkání se Slavií se odehraje v Přerově v rámci Zubr Cupu.
-TT-
stanislavperinka (duchnicka)
13. 5. 2017, 10:55

DOBRY DEN KDY SE ZACNOU NABIJET PERNAMETRKY DEKUJI

Odpověď:
Dobrý den, informace o prodeji permanentních vstupenek zveřejníme začátkem června.
orel
29. 4. 2017, 11:02

Dobry den,bude rozhovor s p.Oherou?

Dobrý den, ano.
libor orel (dzanek22@seznam.cz)
1. 4. 2017, 12:35

Dobrý den vím že jste ve článku o změně mužstva psali že se nové jména příchozích hráčů zveřejní na začátku dubna ale můžete to upřesnit na nějaké datum?Děkuji

Odpověď:
Dobrý den, uvedli jsme, že jména posil mohou být zveřejněny až po konci dubna, tj. v květnu. Do té doby mají hráči platné smlouvy.
15. 3. 2017, 15:55

Dobrý den,
dnes vyšel tento článek. Chtěl bych vědět, jak je na tom Znojmo? Kolik je průměrná návštěvnost a kolikátý bychom se umístili v tabulce návštěvností? Dle tohoto odkazu: https://www.sport.cz/hokej/extraliga/clanek/864923-pocta-pro-budejovice-nikde-jinde-v-evrope-nechodi-na-druhou-nejvyssi-soutez-vic-lidi.html#hp-artcl

Odpověď:
Dobrý den, průměrná návštěvnost domácích zápasů Orlů byla v poslední sezóně okolo 2 800 diváků.
Petr
11. 3. 2017, 22:54

Dobry den,moc bych si pral zase autogramiadu po sezone,planujete?

Odpověď:
Dobrý den, momentálně autogramiáda v plánu není.
23. 2. 2017, 09:57

V seznamu permanentek, které neplatí pro play-off jsou uvedena místa, které lze normálně koupit přes Ticketportal a při tom píšete, že tyto permanentky slouží jako místenka. Takže například, když si koupím přes Ticketportal místo C-219, nepřijde pak majitel permanentky s tím, že je to jeho místo? Děkuji

Odpověď:
Dobrý den, děkujeme za upozornění, došlo k chybě v systému. Tato místa budou elektronicky blokována pro majitelé permanentek. Momentálně vám doporučujeme zakoupit neobsazená místa, čímž se vyhnete jakýmkoliv komplikacím.
Další stránky
123456>>