Ptejte se: Redakce webu

Potřebujete něco vědět? Objevili jste na webu chybu? Máte námět na zlepšení těchto stránek? Pak je tu pro vás tato rubrika!

Formulář dotazu
prosím nevyplňovat text příspěvku:
jméno:
Zobrazit: Odpovědi

Dříve než se rozhodnete položit otázku, projděte si prosím dotazy, které před Vámi napsali jiní uživatelé. Zbytečně pak nebudete opakovat již položené otázky a jistě tím ušetříte jak svůj čas, tak čas dotazovaného. Děkujeme.

Zobrazuji odpovědi 1 - 10 z 5649 odpovědí v této kategorii celkem.

fansOrli
22. 5. 2018, 11:21

Dobrý den,
po skončení uplynulé sezony jste informovali o jednáních s T.Halászem a C.Corbettem kvůli prodloužení smlouvy. Krátce na to proběhlo oznámení o prodloužení smlouvy s T.Halászem, jak to tedy vypadá s Codym Corbettem?

předem děkuji za odpověď :)

Odpověď:
Dobrý den, Cody Corbett se z rodinných důvodů rozhodl ve Znojmě nepokračovat.
-caL-
Jordánek
29. 4. 2018, 19:32

Dobrý den,

mohli by jste prosím udělat rozhovor s panem Oherou?

Zajímá mě, jestli bude klub nadále stagnovat, nebo už se posuneme někam dál.

Krom nové rolby nejde vidět žádná práce.

Odpověď:
Dobrý den, ano, rozhovor s prezidentem klubu je v plánu.
petr.61 (petr.61@post.cz)
26. 4. 2018, 11:05

Dobrý den.
Chci se zeptat, kdy dáte do rubriky ZMĚNA V KÁDRU, všechny odchody a kam, a taky příchody a odkud.
Děkuji petr.61

Odpověď:
Dobrý den, doplníme brzy.
Lukas
16. 3. 2018, 13:02

Dobrý den,

mohli by jste udělat rozhovor s panem Oherou?, zajímá mě jak to vypadá s novou kostkou, s novou halou pro mládež a také se mluvilo o zápase s Vídní pod širým nebem. Pan Ohera by mohl nastínit, jaké jsou vize do budoucna? Děkuji za odpověď.

Odpověď:
Dobrý den, ano, rozhovor s majitelem klubu je v plánu.
23. 1. 2018, 15:06

Psali jste, že se k Vám dostala širší nominace pro turnaj v Bratislavě. Je tam alespoň nějaký znojmák, nebo český hráč z EBEL. Díky moc za odpověď.

Odpověď:
Dobrý den, z každého týmu byli nominováni dva hráči, o kterých rozhodovali v anketě čtenáři webu erstebankliga.at. Co se týče Orlů, do užšího výběru se dostali Jan Lattner a Colton Yellow Horn.
Zdeněk Ráček (racekzdenek@seznam.cz)
23. 1. 2018, 09:56

Bude se hrát v pátek v Bolzanu? V Alpách je kalamita.

Odpověď:
Dobrý den, nemáme informaci o tom, že by se hrát nemělo.
Tomáš (Orli Znojmo)
22. 1. 2018, 19:14

Hezký večer,
17.2. se bude v Bratislavě konat All star cup 2018, kde budou kromě výběrů české a slovenské extraligy hrát i výběry EBEL ligy a německé DEL ligy. Už se ví, kteří hráči z EBEL tam budou hrát a mohli byste je tady zveřejnit? Díky moc

Odpověď:
Dobrý den, zatím se k nám dostala pouze širší nominace. Situaci sledujeme a jakmile se nominace zúží, přineseme o tomto turnaji článek.
15. 1. 2018, 23:43

Zdravím, kdy bude obnovene forum?

Odpověď:
Dobrý den, diskuzní fórum bylo na konci minulého roku uzavřeno. Neplánuje se jeho obnovení.
10. 1. 2018, 20:02

Dobrý den, nemohla by redakce vkládat víc fotek na instagram (tréningy / z cest / zákulisí / ...).
Díky

Odpověď:
Dobrý den, polepšíme se :)
XLadinek
6. 1. 2018, 20:22

Dobrý den. Chci se zeptat kde koupím nový týmový plakát?
Děkuji za odpověď.

Odpověď:
Dobrý den, měl by být k dostání ve fan shopu.
Další stránky
123456>>