Ptejte se: Karel Soudek

Do pondělí 6. června 2011 můžete pokládat své otázky hlavnímu trenérovi znojemských hokejistů Karlu Soudkovi.

Redakce si vyhrazuje právo mazat duplicitní, nevhodné nebo urážlivé příspěvky.

Zobrazuji odpovědi 1 - 10 z 42 odpovědí v této kategorii celkem.

M.P. (Znojmo)
6. 6. 2011, 23:59

Dobrý den, jak se Vám spolupracuje s novým asistentem Martinem Stloukalem? Je něco, v čem se nedokážete shodnout? Nebo naopak něco, co vás spojuje? Vřelé pozdravy Vám i panu Stloukalovi.

Odpověď:
Dobrý den, spolupráce je zatím bezproblémová. Samozřejmě se v průběhu sezóny najde spousta věcí, ve kterých se neshodneme, ale věřím, že nás to bude posunovat vpřed.
Jaroslav
6. 6. 2011, 23:22

Dobrý den, který český rozhodčí je podle Vás nejlepší a z hlediska Vašeho pohledu i nejméně oblíbený? Díky!

Odpověď:
Dobrý den, vzhledem k tomu, že nám možná budou pískat čeští rozhodčí, tak bych se k této otázce raději nevyjadřoval.
Stoupa (Znojmo)
6. 6. 2011, 22:55

Dobrý den, jak hodnotíte tento offline rozhovor? :-)

Odpověď:
Dobrý den, je to moje první zkušenost s offline rozhovorem, ale proběhlo to docela dobře.
pepa (walcakovi@seznam.cz - znojmo)
6. 6. 2011, 21:38

mislite si že na tu novou ligu mate a ja osobně se už těšim na novou sezonu a přeju vam a vašemu tymu vše nejlepši

Odpověď:
Dobrý den, myslím, že ano. Děkuji za přání.
Petr (Moravské Budějovice)
6. 6. 2011, 21:10

Dobrý den, neuvažujete o návratu Pavla Selingra do Znojma? děkuji za odpověď a přeji mnoho štěstí v nové sezoně.Petr

Odpověď:
Dobrý den, neuvažujeme. Děkuji za přání.
Daniel (Tabor)
6. 6. 2011, 13:31

Dobry den zajimalo by me jestli Znojmo bude spolupracavat s nejakym extraligovym tymem? Nemyslite si ze s vasim rozpoctem(nejmensim z cele ligy) a s hraci kterymi disponujete(zadna zkusenost s mezinarodnim hokejem) budete neco vic nez jen do poctu ebel ligy?dekuji za odpoved

Odpověď:
Dobrý den, loni se nám spolupráce moc neosvědčila, proto letos nespolupracujeme s jediným extraligovým klubem a snažíme se vybrat si hráče z různých klubů. Zkušenosti nám chybí, ale věřím, že jen do počtu nebudeme.
jandy´s 73 (roman.janda@post.cz - Orli Znojmo)
6. 6. 2011, 07:26

Pane trenére, jak hodnotíte tzv. akademie pro mládež a požadované podmínky pro vznik. Připojí se Znojmo k projektu? Proč ano/ne? Děkuji za odpověď. Přeji Vám i Znojmu štěstí a úspěchy v nové lize.

Odpověď:
Dobrý den, dříve existovala Sportovní střediska mládeže, která se po roce 1989 vytratila, a to byla velká chyba. Takže tyto akademie vnímám jako pozitivní věc a myslím, že jsou krokem dopředu, ale nikdo nemůže čekat zázraky. Neznám záměry znojemské mládeže. Děkuji za přání.
Vilda
6. 6. 2011, 00:24

Dobrý den, pijete vínečko? Jakou značku máte nejradši?

Odpověď:
Dobrý den, dám si rád Sauvignon.
Pavel
5. 6. 2011, 23:09

Dobrý den, který zápas Vy považujete ve své kariéře za nejlepší? Byl jste VYNIKAJÍCÍ hokejista a jste SUPER trenér! Přeji Vám, ať se daří jak v životě tak na střídačce!

Odpověď:
Dobrý den, aktivně jsem hrál 25 let mezi dospělými, těžko se mi vybírá jediný zápas. Děkuji za přání.
Lakiluk (Lakilukcz@seznam.cz - Orli Znojmo)
5. 6. 2011, 21:46

Dobrý den, chtěl bych se Vás zeptat na pár věcí

1) Jak prozatím hodnotíte letní přípravu?
2) Nemáte z EBEL trochu obavy? Je to velká neznámá.
3)Jaký styl hry chcete praktikovat následující sezonu
4)Jsou při zápase chvíle, kdybyste si nejraději zase obul brusle a skočil na led ?
5) Sledoval jste MS 2011 ? Jak byste ohodnotil Sbornou a samozřejmě naše hokejisty

Přehu hodně úspěchů v nadcházející sezone. Osobně se jí nemohu dočkat :-)

Dobrý den,
1) přípravné období hodnotím kladně z pohledu přístupu hráčů i příznivého počasí
2) strach nemáme, ale neznámá to samozřejmě je
3) aktivní způsob hry
4) v loňské sezóně už jsem ten pocit měl
5) hokej jsem sledoval nepravidelně. Rusové mě zklamali jak v některých jednotlivcích, tak i jako tým. Naše mužstvo hrálo velmi dobře, nepodařil se jim zápas se Švédskem, ale v ostatních dominovalo.
Další stránky
12345>>