Ptejte se: Redakce webu

Potřebujete něco vědět? Objevili jste na webu chybu? Máte námět na zlepšení těchto stránek? Pak je tu pro vás tato rubrika!

Formulář dotazu
prosím nevyplňovat text příspěvku:
jméno:
Zobrazit: Odpovědi

Dříve než se rozhodnete položit otázku, projděte si prosím dotazy, které před Vámi napsali jiní uživatelé. Zbytečně pak nebudete opakovat již položené otázky a jistě tím ušetříte jak svůj čas, tak čas dotazovaného. Děkujeme.

Zobrazuji odpovědi 1 - 10 z 5611 odpovědí v této kategorii celkem.

23. 2. 2017, 09:57

V seznamu permanentek, které neplatí pro play-off jsou uvedena místa, které lze normálně koupit přes Ticketportal a při tom píšete, že tyto permanentky slouží jako místenka. Takže například, když si koupím přes Ticketportal místo C-219, nepřijde pak majitel permanentky s tím, že je to jeho místo? Děkuji

Odpověď:
Dobrý den, děkujeme za upozornění, došlo k chybě v systému. Tato místa budou elektronicky blokována pro majitelé permanentek. Momentálně vám doporučujeme zakoupit neobsazená místa, čímž se vyhnete jakýmkoliv komplikacím.
jirka
22. 2. 2017, 18:19

Zdravím :)

mám dota, možná nebudu první, ale je nějaké jednání s o2 TV o vysílání domácích zápasů Play-off ??

Díky

Odpověď:
Dobrý den, ano, brzy zveřejníme více podrobností.
karyon
20. 2. 2017, 07:36

Doufam, ze tenhle rozhodujici zapas bude vysilanej po streamu?!!! Jsem pracovne pryc a rad bych ho jako fanousek videl. Doufam,ze takhle dulezity zapas dokaze klub zajistit v TV nebo na internetu!!!

Odpověď:
Dobrý den, nebude. Poskytovatel streamovaných přenosů Playo.tv vysílání kromě nerentability ukončil po dohodě s klubem také kvůli negativním reakcím některých diváků. Stream v jiné formě není možné vysílat na základě licenčně právních vztahů klubu, ligy a ostatních mediálních partnerů.
-LuP-
Petr
18. 2. 2017, 21:43

Dobrý den, bude O2 TV v úterý vysílat zápas Znojmo - Lublaň jak zde již bylo dříve uvedeno? Ve vysílacím programu to není zařazené. Dekuji

Odpověď:
Dobrý den, úterní zápas proti Lublani nakonec na obrazovkách O2 TV nebude, neboť se kryje s jiným přenosem.
Siiiisa
24. 1. 2017, 20:51

Dobrýden,budeautogramiada?

Odpověď:
Dobrý den, momentálně není žádná v plánu.
Jjjj
16. 1. 2017, 22:32

Je uz otevren fanshop?diky

Odpověď:
Dobrý den, pokud myslíte fan shop u stadionu, ten byl po vyhoření uzavřen. K nákupu můžete využít eshop či stánek při domácích zápasech Orlů.
Honza
16. 1. 2017, 14:55

Zdravim je otevreny fanshop na stadione?kdyz je tam zluta paska ?

Orel
15. 1. 2017, 18:42

Dobry den kde si mohu vyzvednout objednane veci z fanshopu?na zapase nemohu.Dekuji

Odpověď:
Dobrý den, kontaktujte, prosím, přímo provozovatele fanshopu. Kotakty naleznete zde.
Petra
14. 1. 2017, 19:27

Dobry den plati permanentka i na nadstavbu?

Dobrý večer, ano.
skoula
13. 1. 2017, 19:38

takže PLAYO.TV končí podle jejich vyjádření při dnešním STREAMu.. je prosím v nějakém jednání nějaká jiná možnost STREAMu z domácích zápasů?? mnohdy se prostě nemám šanci dostat na zápas a STREAMy jsou pro mě ideální možnost jak si nenechat domácí zápasy ujít..

Díky :))

Odpověď:
Dobrý den, viz. článek na webu.
Další stránky
123456>>