Ptejte se: Redakce webu

Potřebujete něco vědět? Objevili jste na webu chybu? Máte námět na zlepšení těchto stránek? Pak je tu pro vás tato rubrika!

Formulář dotazu
prosím nevyplňovat text příspěvku:
jméno:
Zobrazit: Odpovědi

Dříve než se rozhodnete položit otázku, projděte si prosím dotazy, které před Vámi napsali jiní uživatelé. Zbytečně pak nebudete opakovat již položené otázky a jistě tím ušetříte jak svůj čas, tak čas dotazovaného. Děkujeme.

Zobrazuji odpovědi 1 - 10 z 5645 odpovědí v této kategorii celkem.

23. 1. 2018, 15:06

Psali jste, že se k Vám dostala širší nominace pro turnaj v Bratislavě. Je tam alespoň nějaký znojmák, nebo český hráč z EBEL. Díky moc za odpověď.

Odpověď:
Dobrý den, z každého týmu byli nominováni dva hráči, o kterých rozhodovali v anketě čtenáři webu erstebankliga.at. Co se týče Orlů, do užšího výběru se dostali Jan Lattner a Colton Yellow Horn.
Zdeněk Ráček (racekzdenek@seznam.cz)
23. 1. 2018, 09:56

Bude se hrát v pátek v Bolzanu? V Alpách je kalamita.

Odpověď:
Dobrý den, nemáme informaci o tom, že by se hrát nemělo.
Tomáš (Orli Znojmo)
22. 1. 2018, 19:14

Hezký večer,
17.2. se bude v Bratislavě konat All star cup 2018, kde budou kromě výběrů české a slovenské extraligy hrát i výběry EBEL ligy a německé DEL ligy. Už se ví, kteří hráči z EBEL tam budou hrát a mohli byste je tady zveřejnit? Díky moc

Odpověď:
Dobrý den, zatím se k nám dostala pouze širší nominace. Situaci sledujeme a jakmile se nominace zúží, přineseme o tomto turnaji článek.
15. 1. 2018, 23:43

Zdravím, kdy bude obnovene forum?

Odpověď:
Dobrý den, diskuzní fórum bylo na konci minulého roku uzavřeno. Neplánuje se jeho obnovení.
10. 1. 2018, 20:02

Dobrý den, nemohla by redakce vkládat víc fotek na instagram (tréningy / z cest / zákulisí / ...).
Díky

Odpověď:
Dobrý den, polepšíme se :)
XLadinek
6. 1. 2018, 20:22

Dobrý den. Chci se zeptat kde koupím nový týmový plakát?
Děkuji za odpověď.

Odpověď:
Dobrý den, měl by být k dostání ve fan shopu.
31. 12. 2017, 11:03

Děkuji Vám moc za odpověd a Přeji Vám i klubu Vše nejlepší do nového roku a hodně hokejových uspěchů v novém roce.

Odpověď:
Dobrý den, děkujeme. Vám přejeme také úspěšný rok 2018.
31. 12. 2017, 08:49

Dobrý den mohu se zeptat proč mě blokujete na forum když tam vůbec nechodím?Děkuji

Odpověď:
Dobrý den, diskuzní fórum je od 30. prosince uzavřeno.
30. 12. 2017, 15:26

Mám otázku jestli by na vršku stránek, jak jsou odkazy na stránky ostatních EBEL týmů a tak dál nemohl být znak Fehévar kvalitnější a lišta barevna pro lepší orientaci. Děkuji za odpověď!

Odpověď:
Dobrý den, děkujeme za připomínku. Zkusíme vylepšit.
karyon
28. 12. 2017, 11:18

Zdravím, nemohli by maskoti chodit během zápasů do všech sektorů? Třeba za trestnou hostů nebyli ani jednou na zápase s Vídní. Trošku škoda, když už je máme a měli by dělat blbůstky pro pobavení. Díky.

Odpověď:
Dobrý den, připomínku předáme.
Další stránky
123456>>