Junioři:  tým   zápasy   statistiky   tabulka
Starší dorost:  tým   zápasy   tabulka Mladší dorost:  tým   zápasy
Starší žáci:  tým   zápasy Mladší žáci:  tým   zápasy A   zápasy B
4.třída:  tým   zápasy 3.třída:  tým   zápasy A   zápasy B
2.třída:  tým   zápasy A   zápasy B Přípravka:  tým   zápasy
Týden hokeje ve Znojmě

Junioři podlehli Budapešti a neprodloužili tak sérii výher

čtvrtek 16. 11. 2017 | Nikola Katolická

Junioři podlehli Budapešti a neprodloužili tak sérii výherZnojemští junioři sice otevřeli v Budapešti skóre, jenže domácí se nenechali zastrašit a brzy dorovnali. Budapešť si poté začala budovat náskok, na který Orli nestačili a Budapešti tak podlehli. Celý článek

Junioři porazili Budapešť a připsali si pátou výhru v řadě

neděle 5. 11. 2017 | Nikola Katolická

Junioři porazili Budapešť a připsali si pátou výhru v řaděZnojemští junioři měli hned od začátku zápasu více ze hry. Ve čtrnácté minutě se ujali vedení, které si udrželi až do konce zápasu, a tak porazili VASAS 3:1. Mladí Orli tedy zůstávají již pět zápasů neporaženým týmem. Celý článek

Dorostenci po čtyřech prohrách v řadě opět vyhráli

sobota 4. 11. 2017 | Lukáš Caha

Dorostenci po čtyřech prohrách v řadě opět vyhráliZnojemští starší dorostenci si po čtyřech prohrách v řadě připisují drtivé vítězství nad celkem Okanagan White. Dvěma góly a stejným počtem asistencí se blýskl Lukáš Zmeškal. Celý článek

Čtyři branky a vítězství. Znojemští junioři si podmanili Budapešť

čtvrtek 2. 11. 2017 | Marcela Procházková

Čtyři branky a vítězství. Znojemští junioři si podmanili Budapešť Mladí Orli měli již od začátku zápas ve svých rukou. Už v páté minutě se ujali vedení, které v průběhu utkání neustále navyšovali. Ačkoliv se Budapešť snažila, za záda hostujícího brankáře dostala pouze tři kotouče, které na vítězství rozhodně nestačily. Celý článek

Utkání s Budapeští rozhodli juniorští Orli až v prodloužení

pátek 27. 10. 2017 | Nikola Katolická, PeM

Utkání s Budapeští rozhodli juniorští Orli až v prodlouženíPo většinu utkání si mladí Orli drželi hubený náskok. Vyrovnávací trefa soupeře přišla až čtyři minuty před závěrečnou sirénou. V prodloužení však znojemští hokejisté přetavili svou střeleckou převahu v brzký vítězný gól. Celý článek

Juniorští Orli oloupili Lublaň o tři body

neděle 22. 10. 2017 | PeM

Juniorští Orli oloupili Lublaň o tři bodyZnojemští junioři se v Lublani se soupeřem nepárali a již v první třetině si vystříleli třígólový náskok. Domácí se jen těžko prosazovali, mladí Orli si tak v poklidu dokráčeli pro jasné vítězství. Celý článek