Články a rozcestník mládeže

Vybrat sezónu
Junioři:  tým   zápasy   příprava   statistiky   tabulka
Starší dorost:  tým   zápasy   statistiky   tabulka Mladší dorost:  tým   zápasy
Starší žáci:  tým   zápasy Mladší žáci:  tým   zápasy
4.třída:  tým   zápasy 3.třída:  tým   zápasy
Přípravka:  tým   zápasy
Týden hokeje ve Znojmě

Letní příprava mládeže startuje 2. května, realizační týmy jsou kompletní

čtvrtek 26. 4. 2018 | Klub

Letní příprava mládeže startuje 2. května, realizační týmy jsou kompletníAž v polovině dubna skončila mládežníkům znojemského hokejového klubu sezóna 2017/18, už brzy pro ně ale odstartuje ta následující. Letní přípravu zahájí nejstarší mládežnické kategorie společně s žákovskými kategoriemi ve středu 2. května v odpoledních hodinách. Celý článek

Závěr sezóny hokejové mládeže završen třemi turnaji

pondělí 23. 4. 2018 | Klub

Závěr sezóny hokejové mládeže završen třemi turnajiV dubnu, který je posledním měsícem klubové hokejové sezóny, měly výběry znojemské hokejové mládeže na programu tři turnaje. Dvou z nich se zúčastnila nejmladší kategorie mládeže, na jeden vyrazil starší dorost. Celý článek

Na turnajích Psota Transport Cup a Ice Hockey Primátor Cup skončili mladí Orli čtvrtí

čtvrtek 5. 4. 2018 | Jakub Prchal

Na turnajích Psota Transport Cup a Ice Hockey Primátor Cup skončili mladí Orli čtvrtíNevoga Aréna hostila v termínu 1. až 2. dubna další z turnajů, Psota Transport Cup 2018. Mladí Orli si připsali dvě tříbodové výhry a obsadili konečné čtvrté místo. O den dříve pak vyjeli v rámci partnerství na turnaj v Nových Zámcích. Celý článek

Junioři ve čtvrtfinále nestačili na Fehérvár a sezóna pro ně končí

čtvrtek 8. 3. 2018 | Nikola Katolická

Junioři ve čtvrtfinále nestačili na Fehérvár a sezóna pro ně končíHosté potvrdili roli favorita a po výhře ve Fehérváru uspěli i na znojemském ledě. Orli sice podali bojovný výkon a chvíli jim na Fehérvár scházel pouhý gól. Nakonec však podlehli, a sezóna tak pro ně končí. Celý článek

Junioři ve vyrovnaném prvním čtvrtfinále těsně prohráli

neděle 4. 3. 2018 | LuP

Junioři ve vyrovnaném prvním čtvrtfinále těsně prohráliZnojemští junioři sehráli na ledě prvního týmu základní části velmi vyrovnanou partii, ve které dlouho drželi vyrovnaný stav. Góly Roubala a Zmeškala odpověděly na trefy domácích z první třetiny, ale Fehérvár o svém vítězství rozhodl ve třetí třetině. Série pokračuje ve čtvrtek v 19:30 ve Znojmě. Celý článek

Dorostenci odvetu nezvládli. V play-off končí ve čtvrtfinále

neděle 4. 3. 2018 | Lukáš Caha

Dorostenci odvetu nezvládli. V play-off končí ve čtvrtfináleStarší dorostenci nedokázali strhnout čtvrtfinálovou odvetu proti Fehérváru na svoji stranu a sezóna pro ně po prohře 2:4 na domácí půdě končí. Celý článek