Erste

Diskuzní fórum

Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamatovat
 
prosím nevyplňovat
 
RSS RSS
Další diskuse: 
 
FrantišekKoudelka
 
476 Reagovat
FrantišekKoudelka | STS Chvojkovice-Brod
18.4.2017, 19:01
 
 
Reakce na shakki: Ten rozpočet lze brát s rezervou, prot...
Navíc si myslím, že on uvedl jen částku na platy hráčů, ale rozpočet je tvořen i dalšími náklady. Na cestování, na platy funkcionářů, na provoz stadionu, atakdále.
 
 
cris33
 
3881 Reagovat
cris33 | Znojmo
18.4.2017, 18:59
 
 
Reakce na ViKo: Taky jsem na to koukal a upřímně tomu ne...
No podezřelý to je. My jsme měli v 1.lize kolem 15-16mil? Ale i tak, nehledě na to, jestli v EHL budou hrát důstojnou roli, nebo ne, tak nejmenší rozpočet mají. V porovnání s Pardubkama, Budějkama, to fakt klobouk dolů.

A co se týče našeho, jsem moc rád, jak se nám každoročně pomalu ale jistě navyšuje. Dle mého je asi fakt lepší mít několik menších sponzorů, než jednoho pořádnýho, ale ten když se spakuje tak to je konec. Takhle když vypadne jeden, nemá to až takové důsledky.
 
 
z.i.z.o.u
 
168 Reagovat
18.4.2017, 18:57
 
 
9 milionů rozpočet na špičku první ligy je hodně velkej blábol i kdyby to bylo jen na A tým. To je stejná hovadina jako když Zábranský před sezónou řekl že Kometa má rozpočet cca 70 milionů a že Sparta, Třinec, a Liberec jsou daleko před nima. A to bylo potom co podepsal Erata, Němce,Zaťoviče, Kvapila a Vincoura. Oni občas ti nejvyšší si myslí že všichni fanoušci jsou tupí ovce co si umí přepočítat jenom svou výplatu.
 
 
shakki
 
6 Reagovat
18.4.2017, 17:38
 
 
Reakce na cris33: „Mužstvo je stavěné s rozpočtem 9 mili...
Ten rozpočet lze brát s rezervou, protože do nich nejsou započítaných těch 10 hráčů co mají v A týmu na hostování, včetně gólmana. Sčerban si prostě hraje na chudáčka jak mu všude ubližují, jasně je to jeho práce, ale na Extraligu musí trochu přidat. I ta Olomouc má aspoň těch 30 mega. Jsem zvědav od koho ty peníze seženou, když město odmítá investovat i do té jejich stodoly. Možná čeká že mu půjčí hráče zase půlka Extraligy, aby byli aspoň konkurence schopní a pokud nechtějí zopakovat ročník 2004/05. I já Jihlavu v Extralize i přes probíhající baráž beru spíše jako Scifi, mnohem větší než v Olomouci, kde jsem věřil že ten rozpočet vzhledem k městu nějak naplní.
 
 
ViKo
 
3196 Reagovat
ViKo | Jestřebí/Znojmo/Sparta
18.4.2017, 16:32
 
 
Reakce na Regi: otázkou zůstává, co je a není v těch 9 m...
Ja mysim, ze jde jen rozpocet na "A" tym. Ale i tak. Je tobpodivne malo nantym a mbicema. Ty ma Jihlava kazdej rok vysoky. Takze letosni tazeni neni tak prekvapivy. Je mi lito Budejicaku. Ti svuj tym doprovazi celej rok po cely republice a jsou na hrane neuspechu. Ale prvidla jsou jasny. Tak uvidime. Smajlík
 
 
Regi
 
1177 Reagovat
18.4.2017, 16:23
 
 
Reakce na ViKo: Taky jsem na to koukal a upřímně tomu ne...
otázkou zůstává, co je a není v těch 9 mio započítanejch. Když si vezmeš, s jakým rozpočtem a kvůli jakým důvodům jsme přecházeli do EBEL, tak je 9 mega min. podezřelý číslo.
 
 
ViKo
 
3196 Reagovat
ViKo | Jestřebí/Znojmo/Sparta
18.4.2017, 16:21
 
 
Reakce na vokyyyy: náš je 30 mega ?...
Aktuálně prej cca 35 mio. Ale kolik jde na "A" tým, to těžko říct.
 
 
vokyyyy
 
383 Reagovat
18.4.2017, 16:20
 
 
Reakce na cris33: „Mužstvo je stavěné s rozpočtem 9 mili...
náš je 30 mega ?
 
 
ViKo
 
3196 Reagovat
ViKo | Jestřebí/Znojmo/Sparta
18.4.2017, 16:07
 
 
Reakce na cris33: Co se tyce rozpoctu, pred barazi v Jih...
Taky jsem na to koukal a upřímně tomu nevěřím!!! Brát na živnost v hrubým 35.000,§ měsíčně? A lopotit se proti borcům, co berou 4násobek? Smajlík Podle mě jen líbivě znějící číslo pro voliče, protože město je majortiním vlastníkem a taky sponzorem. Ale třeba to tak je. V ELH rozhodně nebude nikdo hrát za takový almužny. Takže Jihlava v ELH mi přijde jako sci-fi. Ne že bych jim to nepřál, ale prostě nechci v ELH někoho za každou cenu do počtu. Když se Jihlavě nebude dařit, nebude chodit nikdo. A dařit se ji nebude. Bohužel.
 
 
cris33
 
3881 Reagovat
cris33 | Znojmo
18.4.2017, 15:38
 
 
„Mužstvo je stavěné s rozpočtem 9 milionů. Když to porovnáme s Českými Budějovicemi, Kladnem, Pardubicemi nebo Karlovými Vary, tak my jsme ta Popelka. Ale jak ukazuje průběh baráže, tak i Popelka se může rvát o místo na výsluní," těší Ščerbana.

Tak to koukám, s jakým rozpočtem to hrají. A hlavně jak hrají

Smajlík
 
 
cris33
 
3881 Reagovat
cris33 | Znojmo
18.4.2017, 13:20
 
 
Reakce na shakki: Myslím si že hodně s Jihlavou letos ne...
Co se tyce rozpoctu, pred barazi v Jihlave rikali, ze maji jiz ted naplneny rozpocet na ehl. Takze to nejspis i tak bude, i vzhledem k tomu jak bojuji o ten postup. Pokud by vedeli, ze nemaj prachy,nesezenou hrace, asi by nebyli tam, kde ted jsou.
 
 
shakki
 
6 Reagovat
18.4.2017, 11:49
 
 
Reakce na karyon: to by mě taky zajímalo kde bude Dukla ...
Myslím si že hodně s Jihlavou letos nepočítalo. Hlavní adepti byly Budějovice a i Kladno které pro to udělali hodně návratem odchovanců. A Slavia budila taky ze začátku respekt. Jenže Slavia v prakticky od začátku řešila existenční problémy a málem ligu nedohrála, Kladno překvapivě selhalo. Pro Sčerbana a i vedení města to musí být trochu "zlý sen", protože nevím jak by se extraliga postavila k tomu, aby celou sezonu hráli jinde, navíc je otázka vůbec s jakým kádrem. Golmana asi mít nebudou, protože Svoboda je tam na hostování a prý už podepsal někde jinde, Škarek dle mého půjde po juniorském šampionátu do zámoří. Sáblík jim už prakticky ukončil karieru a mají tam jen juniora. O moc lepší to není ani v poli, kde mají asi 7 hráčů na hostování. Do toho dát dohromady finance aby byly konkurence schopní. Olomouc aspoň využila toho, že fotbal spadl a i tak mají malý rozpočet. Nedovedu si představit jak dají rozpočet v ani ne 50 000 městě, bez hlavního sponzora - i Vlasák věděl že odchodem EONu je podstatě konec, že nikoho takového velkého hráče v okolí nenajde.
 
 
karyon
 
1435 Reagovat
18.4.2017, 08:42
 
 
Reakce na cris33: Jenze kde by Jihlava hrála?Jedine tak ...
to by mě taky zajímalo kde bude Dukla hrát. S přestavbou se mělo začít už letos v březnu a nic. Jihlava by potřebovala fungl novej zimák s velkým parkovištěm. Ale to prej neprojde a je to ta nejdražší varianta. Jenže na radnici sedí banda neschopných lidí, kteří se nedokážou rozhodnout...
 
 
karyon
 
1435 Reagovat
18.4.2017, 08:31
 
 
Reakce na Landys: Jak bych to myslel!? Samo, že jde o no...
Přesně tak, taky to nechápu ty tajnosti do konce dubna. Jinde není problém to zveřejnit ihned. Ale co naděláme, musíme čekat, až na Tebe, ty už to víš Smajlík
 
 
Bořa
 
111 Reagovat
18.4.2017, 03:38
 
 
Reakce na acik: Kometa si letos zaslouží vyhrát vše!!! ...
Kometě v životě palce držet nebudu Smajlík Smajlík Smajlík Smajlík Smajlík
 
 
Landys
 
27 Reagovat
17.4.2017, 22:47
 
 
Jak bych to myslel!? Samo, že jde o nové hvězdy Orlů, teda aspoň doufám. Někteří jsou zajímaví hokejisti, ale uvidíme. Jasně, že většina má smlouvy do dubna, česká specialita po dobu smlouvy zákaz jednání s jiným klubem, i když s ním nepočítají. Kluby v Ebel jakmile se dohodnou, jdou s tím ven. Nedělají s tím cavyky. Sponzoři to chcou a hlavně fanoušci, vždyť jde o prachy.
 
 
Chovan
 
82 Reagovat
17.4.2017, 19:46
 
 
Reakce na skoula: já pochopil z příspěvku Landyse, že ml...
Tak v tom případě se omlouvám. Když se na to teď zpětně dívám, tak to nejspíš máte pravdu. Ale jistě to ví jen Landys, jak to myslel. Smajlík

No uvidíme, už aby to bylo Smajlík
 
 
cris33
 
3881 Reagovat
cris33 | Znojmo
17.4.2017, 17:04
 
 
Reakce na skoula: já pochopil z příspěvku Landyse, že ml...
Smajlík tak tak
 
 
skoula
 
280 Reagovat
17.4.2017, 16:58
 
 
já pochopil z příspěvku Landyse, že mluví již o "nových" hráčích, kteří jsou na cestě k nám.. o těch co zústavají už přece víme...
 
 
cris33
 
3881 Reagovat
cris33 | Znojmo
17.4.2017, 16:54
 
 
Reakce na Chovan: Ono už to tady bylo http://www.hcorli....
Já ho pochopil tak, že 10-11 hráčů je nově příchozích, ale jména budeme vědět později, vzhledem k smlouvám..
 
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.