Erste

Diskuzní fórum

Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamatovat
 
prosím nevyplňovat
 
RSS RSS
Další diskuse: 
 
cris33
 
3924 Reagovat
cris33 | Znojmo
8.1.2017, 16:26
 
 
Reakce na kulometcik: Události posledního dne mě donutil...
Humus.
 
 
Fanek
 
81 Reagovat
Fanek | Višňové
8.1.2017, 16:21
 
 
Reakce na znojmooo: Panečku, to je cenzura :)) :)) :)...
Ale ano, jsme tu v roli fandů, ale cenzura (alespoň podle mě) nabourává důvěru. To si pak jeden není jistý co je pravda a co je upravené... Podle mě je základ spolupráce mezi kýmkoli důvěra. A tady je cenzurou důvěra nabouraná. Použiju tady jedno rčení týkající se mého oblíbeného fotbalisty - Kapitán nikdy nelže!!!
 
 
karyon
 
1448 Reagovat
8.1.2017, 16:19
 
 
Reakce na znojmooo: Panečku, to je cenzura :)) :)) :)...
A od ceho sou hraci na lede? Smajlík Smajlík Smajlík
 
 
znojmooo
 
181 Reagovat
8.1.2017, 16:11
 
 
Reakce na karyon: Original rozhovoru s Nechvatalem: "Ve...
Panečku, to je cenzura Smajlík Smajlík Smajlík jako za komunistů Smajlík Smajlík

Chápu, že je hodně fanoušků naštvaných na aktuální situaci, ale je zbytečné nafukovat takové blbosti. Jsme tu kvůli fandění, ne?

Režnara jsem opravdu vyhazoval. Pod novým trenérem to dobré není, ale herně jsme lepší a zároveň trenér nemůže během týdne udělat zázraky
 
 
Lopuch
 
734 Reagovat
Lopuch | Znojmo
8.1.2017, 15:35
 
 
Reakce na bachino: V emocích nebo ne. Jsou pravdivý a na...
Já hlavně reagoval na tu údajnou cenzuru. Cenzuru vidím hlavně v tom, že se nemohu svobodně vyjádřit, až se vedení naštve a uzavře tohle fórum, jak to udělali např. v Třebíči, to teprve bude.
 
 
karyon
 
1448 Reagovat
8.1.2017, 15:32
 
 
Reakce na Lopuch: Zas až tak velkou cenzuru v tom nevidí...
Ostatni odpovedi jsou cenzurovany hur.
 
 
bachino
 
52 Reagovat
8.1.2017, 15:31
 
 
Reakce na Lopuch: Zas až tak velkou cenzuru v tom nevidí...
V emocích nebo ne. Jsou pravdivý a naprosto vystihují naší situaci.
 
 
Lopuch
 
734 Reagovat
Lopuch | Znojmo
8.1.2017, 15:30
 
 
Reakce na karyon: Original rozhovoru s Nechvatalem: "Ve...
Zas až tak velkou cenzuru v tom nevidím. Kdyby nechtěli, tak ten článek nedávají vůbec, třebaže je v něm dost věcí řečených, dle Patrikových slov, v emocích.
 
 
kulometcik
 
3115 Reagovat
kulometcik | facebook.com/orlihistory
8.1.2017, 15:28
 
 
Události posledního dne mě donutili zamyslet se nad tím, kam až je schopen zajít "fanoušek" kterému se jiný soukmenovec znelíbí takovým způsobem, že je ochoten snížit se k pomluvám a činům hraničících s hyenismem nejvyššího kalibru.
V době zhruba čtyři roky zpět, kdy jsem velice hlasitě vystupoval proti tehdejšímu trenérovi Znojma M. Stloukalovi mi bylo naznačeno, že mé názory jsou v "kotli" nepřípustné a tak jsem radši dobrovolně toto místo opustil. Osobní útoky na moji osobu na diskusním foru webu hcorli.cz mě nijak netrápily protože se týkaly pouze mojí osoby a chápal jsem to jako hrubější výměnu dvou naprosto různých názorů.
Ale zhruba v této době mi formou sms přišla zpráva, která zněla asi takto - Vím kde bydlíš, vím s jakým kočárkem chodíš ven a přes jaký přechod chodíš."
To už byl naprostý vrchol všeho, ale nijak jsem to neřešil, bylo mi jasné že to je výplod neškodného chorého mozku.
Od té doby byl klid až do dnešního dne.
Bohužel nemám nezvratné důkazy, že události dnešního dne nějak souvisí s děním ve znojemské fanouškovské komunitě, ale všechny indicie vedou k tomu, že je tomu bohužel tak.
Dnes o půlnoci přišla mé manželce na facebooku zpráva z pochybného profilu, který má patřit jisté slečně a zněl takto - "Dobrý den, mohl by prosím přestat psát váš manžel??? děkuji ! já s ním po hokeji nikam nepůjdu!!!"
Dotyčnou neznám, jelikož nemá ani žádnou fotku na profilu, dle informací nemá na facebooku ani nikoho v přátelích soudím, že jde o účelově založený profil, který byl pravda založen v roce 2009 a má aktivitu i v jiných skupinách netýkajících se zn. hokeje.
Jde sice o cílený útok na moji osobu, ale veden tím nejohavnějším způsobem. Dotyčný/á zřejmě tuší, že jediná možnost jak mi reálně ublížit je jít na to přes mé blízké, neb já jsem člověk ze zásady splachovací.
Tato zpráva přišla po pár konverzacích s jistými fanoušky, na které jsem odmítl odpovídat a tak se na to zřejmě šlo jinak.
Největší paradox je, že přišla po včerejším hokeji Znojmo - Dornbirn na KTERÉM JSEM NEBYL PŘÍTOMEN, protože jsem se po výkonu v zápase předchozím rozhodl radši se věnovat rodině.
Nechci nikoho osočovat a snižovat se na úroveň chudáčků proto nenapíšu svoje domněnky proč se takto někdo zachoval ale dám ruku do ohně, že se to týká hokeje a že někomu ležím již poměrně dlouho v žaludku.
Dotyčné/mu bych rád vzkázal, že zítra předám celou věc Policii ČR, když už nic tak jen z principu.
Vím, že některé moje názory jsou někomu nepříjemné, že si občas nevidím do huby, ale vždy se pod své myšlenky podepíšu. Pokud se mnou má někdo problém ať to řeší se mnou a z očí do očí. Nepoužívejte jako boxovací pytel moji rodinu a buďte natolik fér a podepište se.
Zastrašit se nikým nenechám. Je mi jasné, že primárním cílem bylo mě potrestat za názory, které nemusí někomu vyhovovat.
Ale co je pro mě hlavní, je spokojenost a pohoda v kruhu rodinném a proto hodlám svoje aktivity omezit pouze na návštěvy hokejových utkání a co je hlavní, hodlám se více věnovat historii našeho klubu. Toť vše. Neptejte se mě na moje názory, nepište mi jestli nevím něco víc než ostatní. Nenechal jsem se umlčet, jen sem si uvědomil, že jsou na světě důležitější věci než je hádat se s bezmozkama, kteří za to nestojí....
Nechci házet všechny do jednoho pytle, ale idiotů je stále víc. Někteří jdou pro vlastní mylný pocit důležitosti a pseudomoci i přes mrtvoly a u toho já opravdu nemusím být... 
 
kulometcik
 
3115 Reagovat
kulometcik | facebook.com/orlihistory
8.1.2017, 15:28
 
 
to co se děje tady je ještě hovno. kdo dneska četl wartyho "skupinu" asi ví co jsem tam házel. Mějte mě za hysterku nebo uplakánka, ale sepsal jsem jistou formu prolášení, které bych rád sem napsal a tímto příspěvkem svoji aktivitu zde omezil, ne-li úplně zastavil
 
 
karyon
 
1448 Reagovat
8.1.2017, 15:18
 
 
Original rozhovoru s Nechvatalem:

"Ve Znojmě musí gólman chytat na sto padesát procent, aby se vyhrálo. To stejné Marek Schwarz. Kdybyste viděli zápas v Salzburgu. Pokud by nechytil tolik šancí, utkání mohlo skončit 30:2. Naopak gólmani soupeřů mají extrémně lehkou práci, akorát si jezdí vylepšit statistiky."

Po trapne cenzure redakce (klubu):

Ve Znojmě musí gólman chytat na sto padesát procent, aby se vyhrálo. To stejné Marek Schwarz. Kdybyste viděli zápas v Salzburgu. Pokud by nechytil tolik šancí, utkání mohlo skončit vyšším rozdílem.

A těch rozdilu je tam mnohem víc. Doufam,ze kluci zverejni ten audiozaznam,pokud jim to klub opet nezakazal ze?! Smajlík
 
 
tokok17
 
107 Reagovat
tokok17 | Znojmo
8.1.2017, 15:16
 
 
Juniorka opět live odkaz
 
 
Swoop
 
164 Reagovat
8.1.2017, 15:09
 
 
Proč chcete zavírat fórum,já si poctivě sjel zpětně 7 stran a nic urážlivého,nebo něco kvůli čemu by se to tu mělo zavírat jsem nečetl. To je jasné, že když se nedaří budeme nadávat a když se dařit začne budeme veselý.Všichni máme Orli rádi a není nám jedno co se na ledě děje.Tahle sezóna je posraná a budu moc rád,když mě kluci přesvědčí do jejího konce o opaku a ta příští může být jen lepší.
 
 
karyon
 
1448 Reagovat
8.1.2017, 14:58
 
 
Reakce na sobito: Za čarou je podle mě ten rozhovor, buď...
Presne tak. Smajlík
 
 
1903
 
139 Reagovat
8.1.2017, 14:49
 
 
Reakce na znojmooo: Plně podporuji vedeni klubu! To co z...
ty si zameť před vlastním prahem. Není to tak dlouho co jsi psal" Režnar ven a to okamžitě" a podobné perly. Smajlík Smajlík
 
 
1903
 
139 Reagovat
8.1.2017, 14:46
 
 
Reakce na kulometcik: *2*...
a ať se ti to líbí nebo ne, dopředu tě spíš posune kritika, byť v emocích, než sluníčkovské " všechno je super, bude líp, buďte rádi apod". Že asi není úplně vše v mančaftu ok svědčí slova hráčů, ale i jednoduchý pohled na třeba na včerejší góly:a) gól z přečíslení 4 na 2, bože kde byl celý útok, to je o odpovědnosti v týmu, prostě nemůžu jít střídat a nechat tam obranu i s gólmanem vykoupat jak školáky. b) gól kdy doráží 2 hráči úplně sami před Nechvátalem. Každý hráč má nějaký úkol jak v útočné tak především v obrané třetině, tady si hráči prostě dělají co chtějí a ještě hůř, je jim to jedno, možná si honí statistiky na úkor týmu a to je ještě horší. Včara tady někdo psal jak super náčelník střílí z první apod. ale vážení 1.vůbec to nebyla střela z první a největší podíl má hráč co cloní gólmanovi, protože kdyby ji viděl, tak ji naprosto bezproblémů gólman chytí. A to je právě to o čem mluvil Nechvátal, to je o té odpovědnosti k týmu, o obětování se pro mančaft, protože před brankou to nejvíc bolí. Lehnout do střely i s pocitem, že mně to prostě trefí a už si letos nezahraju. jak říká klasik " a vo tom to je". NE!! fans za to rozhodně nemohou, tenhle mančaft netáhne za jeden provaz, tady je problém. A tady opravdu nepomůže ani Scotty Bowmann, jak dobře Nechvi podotknul, tohle si musí vyříkat tým, pokud tedy chce.
 
 
sobito
 
1081 Reagovat
8.1.2017, 14:43
 
 
Reakce na ViKo: Tady se to zase vsechno uplne posralo......
Hahaha, aspoň že ty to tady občas odlehčíš. Ty a pepa..
 
 
sobito
 
1081 Reagovat
8.1.2017, 14:41
 
 
Reakce na skoula: přišel čas na zrušení fora.. toto už j...
Za čarou je podle mě ten rozhovor, buď to měli nechat a nebo to ani nezveřejňovat..
 
 
znojmooo
 
181 Reagovat
8.1.2017, 14:36
 
 
Plně podporuji vedeni klubu! To co zde nekteri diskuteri pisou ze proste za hranou. Pokud se vam nelibi neco, na ten hokej chodit nemusite. Ne kazdy rok bude finale s nasim rozpoctem. Co se tyce redakce, urcite dela to nejlepsi co je v jejich silach. Smajlík
 
 
karyon
 
1448 Reagovat
8.1.2017, 14:35
 
 
Reakce na ViKo: Tady se to zase vsechno uplne posralo......
Takovou otresnou sezonu, pristup vedeni,redakce k fanouskum a naslednou hysterii fandu nepamatuju. Hruza.
 
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.