Erste

Diskuzní fórum

Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamatovat
 
prosím nevyplňovat
 
RSS RSS
Další diskuse: 
 
JirkaNMNM
 
58 Reagovat
JirkaNMNM | Nové Město na Mor.
7.11.2017, 12:43
 
 
Proč tady někteří pranýřujete Horna? Takovéhle věci do dnešního sportu prostě patří. Není to dobré, ani správné, protože jsou vzorem pro mladé. Ale někteří to prostě takhle nevidí. Co tolerovalo vedení Sparty Řepkovi? Co třeba Limberský v Plzni? Nebo současné úlety Neymara. Aféra našeho fotbalového nároďáku v noením podniku a nebo krácení daní u Ronalda a mnohých dalších! Tohle se proste děje, dělo a vždycky dít bude všude na světě. Colton je dobrý hokejista i když to teď určitě není jako dřív. Ale pokud si plní to, co od něho vedení očekává, pak je všechno v pořádku. A je pouze věcí vedení, co mu toleruje a co ne. My s tím nic nenaděláme! Až se bude opět dařit, tak si tady na to nikdo ani nevzpomene.
 
 
Rasmus
 
15 Reagovat
7.11.2017, 12:33
 
 
Reakce na eddieeagle: Nenapsal jsem, ze máme lepší mladý...
Tak mi napiš, kterej z mladých hráčů jméno. Snad nechceš srovnávat hráče z NHL s Coltonem? Přiveď lepšího hráče do Znojma a pak se budeme bavit proč tady hraje i přes prohřešky. Pokud sleduješ hokej, tak rozhodně nejsme jediný klub na světě, který toleruje manýry hráčů. Neschvaluji to ale sem rád, že tady je kvůli ofenzívě. Podívej se kolik hráčů tady hraje EBEL let, mají táhnout tým když to nejde ostatním a nepředvedou vůbec nic, přitom plno prostoru se jim taky dostalo.
 
 
Vokyyyy
 
110 Reagovat
7.11.2017, 10:14
 
 
Co my se máme starat co jakéj hráč dělá když to na něm nejde vidět? Pokud má nejvíc bodů z týmu a vedení si nemysli že hráč na něco sere nebo něco neplní tak co my si tady máme hrát na soudce?
 
 
eddieeagle
 
24 Reagovat
7.11.2017, 08:48
 
 
Reakce na Rasmus: Zdejší forum většinou pročítám ale mus...
Nenapsal jsem, ze máme lepší mladý než je CYH, ale ze když dostane nejakej mladas prostor stejný jako on bude bodovat stejně ne-li více. A to se zjisti až ten prostor někdo dostane. A pokud opravdu schvalujete jeho veřejnou zivotospravu, tak asi opravdu nemá cenu s vámi diskutovat. Myslíte, ze se takhle chová Jarda Jagr nebo Pastrňák v Americe. Dovolili by si to jednou a letěli by zpátky domu!!! A to vám garantuju, ze Pasta první dva roky nebral ani náhodou to co ten buřt. Když přiletěl na léto domu, tak ano umi za to vzít, to je jasný..... takže když si poletí pan CYH odpočinout domu ať si tam děla co chce!! Kurna lidi, vždyť je to profesionální klub, to si přeci nemůže dovolit. A dokud se nestane, ze dostane někdo jiný prostor jako ten chodec budu sem psát pořad. A věřte, ze se mu rad omluvím osobně!!!!
 
 
Vokyyyy
 
110 Reagovat
7.11.2017, 07:38
 
 
Než se tu objevil Míchačka a ten retard s nesmyslný jménem jsem myslel že nás tu nic horšího než bmv nepotká...
 
 
znojmooo
 
173 Reagovat
6.11.2017, 23:59
 
 
Reakce na VíKo: Míchačka a Bazény24h. :) Dva chlapci s t...
Smajlík Smajlík Smajlík Smajlík
 
 
29Voky
 
2122 Reagovat
29Voky | Milovaní ORLI ZNOJMO
6.11.2017, 23:33
 
 
Reakce na VíKo: Míchačka a Bazény24h. :) Dva chlapci s t...
pěkně Viko Smajlík Smajlík Smajlík
 
 
Timiki
 
82 Reagovat
Timiki | Znojmo
6.11.2017, 22:38
 
 
Reakce na Rasmus: Zdejší forum většinou pročítám ale mus...
Jedno je jisté, jsou to buď vyhaslí junioři, kteří nedostali šanci, nebo jejich rodiče nebo jeden nejmenovaný trenér... Smajlík Smajlík
 
 
Rasmus
 
15 Reagovat
6.11.2017, 22:04
 
 
Zdejší forum většinou pročítám ale musím udělat vyjímku. Hrozně by mě zajímalo co je to za lidi Bazeny24h a Míchačka Smajlík ?. Pokud jsou to bývalý hokejisté je možná dobře, že ten hokej dělají jen amatérsky. Analýzu udělal dokonale Viko Smajlík . Serete se tady do vedení do našeho nejlepšího hráče co za nás v EBEL hrál. Pro nás dvě sezony zpátky tahoun a najednou letos, když se nedaří se tady najdou někteří kterým vadí že si dá alkohol.Neobdivuji ho za to co vypije ale jakej je to hráč na ledě. Mimo led je věc vedení a jeho, možná vás nejvíc sere fakt, že vám nebylo tolerováno to co jemu. Dva chudáci co se tady předvádí jak všechno ví a jak má všechno fungovat.Jinak mám dotaz na uživatele eddieeagle jaké mladé dobré hráče myslí? Prostě letos to zatím moc nejde nedaří se a snad nikdo nemohl čekat Orli celou sezonu na špici.Tým se neskládal kvůli titulu ale budování takový byl cíl a věřím, že to playoff letos klapne a když ne tak bude míchačka míchat jak by se to dalo umíchat jinak.
 
 
Regi
 
1176 Reagovat
6.11.2017, 21:37
 
 
Reakce na VíKo: Míchačka a Bazény24h. :) Dva chlapci s t...
Já se těch dvou zastávat nechci, ale alkoholové dýchánky některých hráčů jsou veřejným tajemstvím. A když si potom přečteš (cituji z idnesu):
„Nebruslili jsme, byli jsme úplně zbytečně vylučovaní. V kabině jsme si to důrazně řekli a od druhé třetiny to začalo nějak vypadat,“ popisoval Bartoš. „Co jsme předvedli první třetinu, to s hokejem nemělo nic společného. Takhle nemůžeme přistoupit k ani jednomu zápasu, ani jedné minutě. Za to se snad fanouškům omluvíme i veřejně,“ prohlásil Šimíček.

Tak proč si to taky neřeknou, než když jdou chlastat. Uram poslední sezónu ve Znojmě před zápasem vyspával i na Silvestra (co mám info já).
To že se Mr. Big chová jak dobytek a měl zákaz vstupu do uličky vedoucí k ledu či ke kabině rozhodčích už cca tři roky zpátky se ke mně taky dostalo. Zachránil profesionální hokej ve Znojmě, ale to, že jde za ním asi i řada menších a větších průserů, který se mezi lidi nedostanou je věc druhá. Je prostě kontroverzní osoba se vším, co k tomu patří.

Sice se v klubu všichni tváří, jak je to tady velice profesionální, ale trochu toho amatérismu v tom taky bude. Ani se neptám, jak přišli k tomu vídeňskýmu bordelu. Ale na ten náš hokej a EBEL stejně rád zajdu. A to pindání tady na tom všem nic nezmění.
 
 
acik
 
226 Reagovat
6.11.2017, 21:33
 
 
VíKo Smajlík Smajlík
 
 
sobito
 
1072 Reagovat
6.11.2017, 21:21
 
 
Reakce na cris33: Prej sám požádal o návrat na Slovensko...
Že by moc slivovice? To by bylo něco pro cyh 😁😁😁
 
 
pepa077
 
3273 Reagovat
6.11.2017, 20:55
 
 
Reakce na VíKo: Míchačka a Bazény24h. :) Dva chlapci s t...
Viko dávám ti Smajlík
 
 
cris33
 
3878 Reagovat
cris33 | Znojmo
6.11.2017, 20:52
 
 
Reakce na sobito: Tak tomas se ve vsetíně mic dlouho neo...
Prej sám požádal o návrat na Slovensko Smajlík asi to nebylo angažmá dle jeho představ, ale co čekal.
 
 
VíKo
 
64 Reagovat
VíKo | Jestřebí/Znojmo/Sparta
6.11.2017, 20:44
 
 
Reakce na sobito: Tak tomas se ve vsetíně mic dlouho neo...
Jo, to je divný...
 
 
sobito
 
1072 Reagovat
6.11.2017, 20:31
 
 
Tak tomas se ve vsetíně mic dlouho neohřál..
 
 
Pepasa
 
56 Reagovat
Pepasa | Znojmo
6.11.2017, 20:23
 
 
Reakce na VíKo: Míchačka a Bazény24h. :) Dva chlapci s t...
oprava : Viko
 
 
Pepasa
 
56 Reagovat
Pepasa | Znojmo
6.11.2017, 20:22
 
 
Reakce na VíKo: Míchačka a Bazény24h. :) Dva chlapci s t...
Vikom stoprocentní souhlas Smajlík
 
 
.Jarka
 
2281 Reagovat
6.11.2017, 20:22
 
 
Reakce na VíKo: Míchačka a Bazény24h. :) Dva chlapci s t...
Kukačky v orlím hnízdě.
 
 
shrek.jk
 
73 Reagovat
shrek.jk | Hrušovany nad Jev.
6.11.2017, 19:03
 
 
Reakce na VíKo: Míchačka a Bazény24h. :) Dva chlapci s t...
Viko,líp bych to nenapsal.Naprostý souhlas Smajlík
 
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.