Erste

Diskuzní fórum

Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamatovat
 
prosím nevyplňovat
 
Filtr: výpis příspěvků uživatele "ninfea" |  vypnout filtr
 
RSS RSS
Další diskuse: 
 
ninfea
 
3 Reagovat
18.7.2017, 21:41
 
 
Reakce na ViKo: Tak ja ho zase chapu. Nekdo vaha s nakup...
Ano. Tak jsem to právě myslel. A bral to jako letní přilepšení pro děti, rodinu. Přišel jsem koupit permici mezi prvními, položil pět litrů do kasičky a pak sklapl. Nic víc kromě trochy sody tady na netu. Na hokej ve Znojmě chodím 36 let, jsem se synem z EBEL ve Znojmě nadšený, mohlo by se točit asi lepší pivo.. Nic víc nechci. Příště s nákupem ale asi počkám. Nic neprodělám. Pěkné léto hokejoví fans !
 
 
ninfea
 
3 Reagovat
15.7.2017, 20:25
 
 
Reakce na kulometcik: Voucher dva roky zpet mam furt dom...
Podobné reakce jsem samozřejmě čekal. Do fóra mám právo napsat, co chci. Takže zklidni hormon ty ubožáčku.
 
 
ninfea
 
3 Reagovat
14.7.2017, 22:10
 
 
K včasnému nákupu permanentky (prvních 1500 kusů) znojemský klub sliboval mimo jiné "výhody" zdarma vstupenku 1+1 do Aqualandu Moravia tak, jako před dvěma roky. Tentokrát je to lež. Voucher 1+1 platí na období od 4.9. do 15.11. (mimo léto a prázdniny !!) pro 2 osoby při zakoupení nejdražší jednodenní vstupenky pro dospělého. Přitom běžné slevové akce Aquaparku nebo vstupenky přes Slevomat bývají levnější !! Je to ostuda a podraz Aquaparku a nepravdivý reklamní tahák klubu HC Orli. Podobně je to i s dalšími poukázkami a slevami. Pro věrné fanoušky je to smutna zkušenost ..
 
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.