Erste

Diskuzní fórum

Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamatovat
 
prosím nevyplňovat
 
Filtr: výpis příspěvků uživatele "dronte" |  vypnout filtr
 
RSS RSS
Další diskuse: 
 
dronte
 
14 Reagovat
dronte | Chomutov
23.6.2017, 14:03
 
 
Reakce na kulometcik: Od kdy je Pelhřimov (Šulák) městsk...
V Pelhřimově se sice Šulák narodil, ale hrát začínal v Havlíčkově Brodě Smajlík . Tam odehrál jako dorostenec tři sezóny a potom v Chomutově čtyři, v juniorce i za dospělé. Z tohoto pohledu je tvá poznámka mimo mísu Smajlík odkaz
Tejnor bude taky platný obránce, zásobujeme vás dobře, měli byste nějaký demižónek poslat, nejlépe ze Šobesu...
 
 
dronte
 
14 Reagovat
dronte | Chomutov
18.5.2017, 10:27
 
 
Reakce na ViKo: Noooo. Do repre se dostal jen proto, že ...
Žádný z fanoušků Pirátů nechápal, že vedení Šuláka neudrželo. Asi mu nabídli blbou smlouvu a tak utekl k vám. Nějak vás zásobujeme, Stehlík, Šulák, teď Račuk, který si nevedl špatně takže myslím, že bude pro vás posilou a Raška. Ten se moc neukázal, je ještě mladý. Tak snad ho, jak píšeš, posunete dál Smajlík Ať se daří.
 
 
dronte
 
14 Reagovat
dronte | Chomutov
9.11.2015, 22:48
 
 
Zdravím, letos u vás v obraně hrají dva hráči, kteří oblékali chomutovský dres. Pravda, Stehlík je ze Znojma, ale přesto mě zajímá, jak si vede a taky, jak hraje Šulák. Řada fanoušků jeho odchodu litovala.

Koukám, že jste trochu polevili a taky jsem se dočetl, že jste nejtrestanějším týmem. Podle trenéra se na vás vyřádí rozhodčí.
Bývá z EBEL nějaký přenos, stream ze zápasu, který by bylo možné vidět v Čechách?
 
 
dronte
 
14 Reagovat
dronte | Chomutov
2.9.2014, 19:57
 
 
Děláte mi radost chlapci, jen tak dál. 6:3-teď už to snad dáte. Sekačky potřebují srazit hřebínek!
Podívejte, jak jsme nandali Kladnu, 1:4 Smajlík , takže dnes mám radost dvojnásobnou Smajlík
 
 
dronte
 
14 Reagovat
dronte | Chomutov
2.9.2014, 13:17
 
 
Reakce na Marshall64: Mně se třeba hra Drtiny moc nelíbi...
U nás hrál loni Lojek z Třince. Chlap jako hora a taky tak. Žádný velký důraz, zrovna jako ten rakouský repre obránce z Vídně, kterého jsme po pár zápasech pustili. Za Vídeň hraje jak, taky tak opatrně?

Jsem dnes na vás zvědavý. Jestli dáte Mountfield, tak jste borci. Držím palce.
 
 
dronte
 
14 Reagovat
dronte | Chomutov
27.8.2014, 17:19
 
 
Ahojte, tak jsem si přečetl o vaší hře proti Bolce i o tom, jak vám nefunguje obrana. Předtím to tu byly jen optimistické komentáře a teď obráceně. Doufal jsem, že Boleslav, našeho soupeře z baráže uděláte.
My jsme včera vyhráli nad Kladnem 3:1 a musím říct, že to byl velmi dobrý hokej. Čekal jsem, že Kladno bude po odchodech opor slabší, ale není. Makali na doraz a v závěru zápasu nás přehrávali. Vaše dobrá obranná činnost je nutná, jsou šikovní a draví.

Fandím vám, Kladno trénuje jistý Čelanský, který jako trenér Pirátů udělal velmi mnoho pro to, abychom vypadli. Ale nebuďte překvapeni když prohrajete, proti nám hráli fakt dobře. Viděl jsem pár přípravných zápasů a Kladno jednoznačně nejtěžší soupeř, těžší, než extraligové Vary.
Jó a víte, že D.Hruška vám zaplatil odstupné, aby mohl hrát za Vary, ze své kapsy? Blázen, Vary to mají nahnuté, velmi nahnuté.
 
 
dronte
 
14 Reagovat
dronte | Chomutov
26.7.2014, 19:07
 
 
Reakce na Skoula: akorát jak tak koukám na ty skla u man...
Neboj,v Ebel snad není víc a tvrdších soubojů u manťáků než v NHL a tam to drží. Vysype se zcela výjimečně, oprava je rychlá.
Četl jsem, jak řešíte nafukovacího orla a ohně. V Chomutově to máme a mně osobně to přijde trochu nadsazený. Hráči vyjíždějí z piráta, po stranách ohně, šou jak se patří. Nic proti tomu, mně osobně ovšem víc zajímá hra, než šou. Moc se mi líbí naše roztleskávačky, holky jsou skutečně na úrovni, lepší jsem zatím v republice neviděl.
 
 
dronte
 
14 Reagovat
dronte | Chomutov
24.7.2014, 19:51
 
 
Reakce na Regi: Nejen Hruška, ti kokosi mají i Dudu http...
Myslím, že jim to moc nepomůže. Duda jisté kvality má, ale podívej se, jak dlouho všude vydrží. Z Chomutova ho na hostování do Liberce poslali po pár týdnech. V Liberci vydržel do konce sezóny a v Plzni potom taky jednu sezónu. Fenomén "Duda" bude asi problém pro kabinu i pro trenéra. Ve varech už hrál taky, populární tam tedy není.

Kdo ví jak si polepšil Hruška. V Chomutově mu slušná výplata chodila pravidelně. To se o hráčích Energie v minulé sezóně říct nedá, od prosince jim výplaty nechodili a dnes jim to teprve splácí. Snad dostanou vše, ale vůbec bych si nebyl jistý. Vedení to tam pytlíkuje všelijak, nejsou sponzoři. Aby nakonec Hrušoun nepřišel s prosíkem zpět k Pirátům...
 
 
dronte
 
14 Reagovat
dronte | Chomutov
16.7.2014, 09:51
 
 
Reakce na Nagnesar: A taky to vypadá, že od nich odchází...
Situace ve Varech moc dobře nevypadá a tak je pravděpodobné, že Hruška si tu sezónu u vás odkroutí.
Občas mrknu i na jiná fóra, u vás jsem četl, jak těžce jste vnímali smích fanoušků energie na oné památné schůzi. Myslím, že vás to mrzet vůbec nemusí, davová psychóza funguje všude a i ve Varech je k Vaňkovi nemálo kritických hlasů. Ostatně Znojmo je starší a hezčí město než Karlovy Vary. Smajlík
 
 
dronte
 
14 Reagovat
dronte | Chomutov
24.6.2014, 17:35
 
 
Reakce na vokyyyy: Když se tady zmínilo že Hruška nebere...
Možná nějaký hráč pokru... Smajlík Žertuju, ale třeba jo, proč ne? V Čechách nejsme na úrovni jako v USA, nebo Kanadě, aby se platy zveřejňovali. Závist rozvrtá kdejaké vztahy. Ostatně, ani ve firmách se o platech nemluví, někde je to dokonce zákázáno pod sankcemi.
 
 
dronte
 
14 Reagovat
dronte | Chomutov
23.6.2014, 11:44
 
 
Reakce na negr1: Tak už jsem si to našel, na KV forum už...
Prošel jsem si jejich fórum už minule. Já bych Vaňkovi moc nevěřil. Když si pustíš to video z jejich zasedání, tak tam lituje toho, že skončilo přidělování zakázek městem bez výběrového řízení určitým firmám, které na oplátku dávali sponzorské dary Energii. Korupce jako hrom a Vaněk by to chtěl znovu. Pamatuješ karlovarské losovačky?

Fámy bych nepodceňoval. Fórum totiž čtou i hráči, jejich rodiny a přátelé a taková dobře živená fáma může nadělat hodně škody. V cv byla kabina rozeštvaná hrozně. Do té míry, že Piráti vypadli z el, přestože na udržení měli. Tak to doslova napsal barážový trenér Pirátů Beck, dnes trenér Kadaně. Stále se s tím nemůže smířit a nemůže to pochopit.
 
 
dronte
 
14 Reagovat
dronte | Chomutov
23.6.2014, 10:26
 
 
Reakce na hatori: Asi se nemá cenu přít tu o význam slov...
Chápu to. Já jsem svůj koment nepsal kvůli Hruškovi, dal jsem najevo, že ani mně se jeho počínání nelíbí. I my jsme tu měli pár "žoldáků"(flákačů),Hruška mezi ně nepatřil. Nejde o to, že by hráči měli tým, nebo město za který hrajou nějak úžasně milovat. Měli by být profíci, odvádět očekávanou práci v tréningu i na ledě, ne to flákat.
Myslel jsem spíš na ty hráče, kteří upadají v nemilost diváků z jiných důvodů(závist a pod.). V cv například hrál loni Bartečko. Přestože patřil k těm lepším, část fandů mu nemohla přijít na jméno. Byl v jejich očích"žoldák", který chce jen prachy. Šířili nepravdivé fámy o tom kolik bere a všímali si jen jeho chyb.
Tak jsem to asi napsal ne úplně srozumitelně. Doufám, že jsem to dodatečně vysvětlil. Víš co je ale zajímavé? I v případě Hrušky se už objevují fámy, že podepsal za 10000 éček. Kdo a z jakých důvodů to šíří?
 
 
dronte
 
14 Reagovat
dronte | Chomutov
22.6.2014, 14:44
 
 
Reakce na hatori: Tak je to jasný, Hruškovi pustili pár ...
Víš co, slovo žoldák s hanlivým podtextem bych vynechal. Žoldnéři byli vojáci za mzdu. Dnes jsou hráči profesionálové, VŠICHNI hrají hokej za mzdu. S vyhlídkou na trochu slávy a hodně peněz, se na hokej přihlašují sami, nebo jejich tátové v tom vidí zajištění. Jde jen o to, zda je někdo opravdu profesionál a maká poctivě, nebo ne. Kdyby Hruška u vás makal poctivě, je to OK i když to podle tebe je žoldák. Máte tam snad někoho, kdo hraje zadarmo, z lásky k Znojmu? Na jeho poslední počiny máme asi podobný názor, otázka je, jak to doopravdy bylo.
 
 
dronte
 
14 Reagovat
dronte | Chomutov
20.6.2014, 11:16
 
 
Reakce na ViKo: Tak to by byl bagor, kdyby takhle chodil...
Máš pravdu, Vary mají problém a veliký. Jejich generální sponzor Skolovská úhelná je ve ztrátě, vyčerpalo se ložisko. Na sponzoring nejsou peníze. Jiného velkého sponzora ještě nesehnali a ani se jim to zřejmě nepovede. Není kde brát. Na relativně malém prostoru je hodně klubů: Chomutov, Kadaň, Litvínov, Most, Vary a Ústí. Sponzorů tolik není, je to chudší region. Třeba se sejdete v EBEL Smajlík

to kubajsha: prosím tě, jak jsi přišel na to, že postup Chomutova ovlivnil financování Ústí? To je úplná blbost. Není nic snažšího, než podívat se na stránky Pirátů a zjistíš, kdo je sponzoruje. S Ústím to nikdy nemělo nic společného. Tam to zazdil jejich managemant.

Zdravím Znojmo, rád k vám jezdím. Bylo mi líto, že jste opustili extraligu.
 
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.