Erste

Diskuzní fórum

Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamatovat
 
prosím nevyplňovat
 
Filtr: výpis příspěvků uživatele "Rasmus" |  vypnout filtr
 
RSS RSS
Další diskuse: 
 
Rasmus
 
15 Reagovat
14.11.2017, 17:55
 
 
Reakce na smell: @ Rasmus: Ty se ptáš, jestli Bartoš, Čí...
Nechápu proč mě odpovídáš, když neporozumíš větě. Na ten hokej ve Znojmě chodím a vidím ty hráče. S tvým hodnocením souhlasím ale původně se psalo v trochu jiným smyslu a závěr je, že tito hráči ač dostanou sebe víc prostoru nikdy navíc mít nebudou a už vůbec ne na to být lídry týmu.
 
 
Rasmus
 
15 Reagovat
7.11.2017, 19:52
 
 
Ptal jsem se tě první ale vidím, že budeš pořád mlet jak kolovrátek dokola. Ono je lepší si příspěvek pořádně přečíst a potom reagovat ale vím je těžký zkousnout hráče, který ti leží v hlavě. Psát znova to nebudu. Podívej se na Petrohrad a slavného hráče Ilju Kovalchuka a rozhodně to není v KHL jedinej případ kde jsou problémy s hráči, chlastem a jinýma věcma. Najdou se týmy, které dluží hráčům a zase hráči co neplní svoje povinnosti. Přesto si týmy hráče nechávají pokud nemají lepší alternativu. Bohužel pro tebe u nás lepší hráči moc nejsou, tak je mu to trpěno zřejmě. Vůbec se mě to nechce rozepisovat protože ty to stejně asi nepochopíš. Ohledně těch hráčů co byla řeč. Chceš mi snad říct, že hráči typu Bartoš, Číp, Lattner, Novák, Csamango nebo Špaček dostávají málo prostoru za poslední zhruba 4 roky co tu hrají? Tohle mají být hráči, kteří tu hru mají posunout výš. Pokud chodíš na hokej na stadion tak spíš vidíš, že jsou tři roky všichni stejní s minimálním zlepšením. Jedině u Lattnera je vidět zlepšení. Potom se nemůžeš divit, když přijde krize a nehraje je nám hráč na kterém to všechno stojí, že není odkud brát. Tak proto ti píšu napiš mi toho hráče, který nedostává prostor a u kterýho si myslíš, že bude mít stejně bodů.
 
 
Rasmus
 
15 Reagovat
7.11.2017, 12:33
 
 
Reakce na eddieeagle: Nenapsal jsem, ze máme lepší mladý...
Tak mi napiš, kterej z mladých hráčů jméno. Snad nechceš srovnávat hráče z NHL s Coltonem? Přiveď lepšího hráče do Znojma a pak se budeme bavit proč tady hraje i přes prohřešky. Pokud sleduješ hokej, tak rozhodně nejsme jediný klub na světě, který toleruje manýry hráčů. Neschvaluji to ale sem rád, že tady je kvůli ofenzívě. Podívej se kolik hráčů tady hraje EBEL let, mají táhnout tým když to nejde ostatním a nepředvedou vůbec nic, přitom plno prostoru se jim taky dostalo.
 
 
Rasmus
 
15 Reagovat
6.11.2017, 22:04
 
 
Zdejší forum většinou pročítám ale musím udělat vyjímku. Hrozně by mě zajímalo co je to za lidi Bazeny24h a Míchačka Smajlík ?. Pokud jsou to bývalý hokejisté je možná dobře, že ten hokej dělají jen amatérsky. Analýzu udělal dokonale Viko Smajlík . Serete se tady do vedení do našeho nejlepšího hráče co za nás v EBEL hrál. Pro nás dvě sezony zpátky tahoun a najednou letos, když se nedaří se tady najdou někteří kterým vadí že si dá alkohol.Neobdivuji ho za to co vypije ale jakej je to hráč na ledě. Mimo led je věc vedení a jeho, možná vás nejvíc sere fakt, že vám nebylo tolerováno to co jemu. Dva chudáci co se tady předvádí jak všechno ví a jak má všechno fungovat.Jinak mám dotaz na uživatele eddieeagle jaké mladé dobré hráče myslí? Prostě letos to zatím moc nejde nedaří se a snad nikdo nemohl čekat Orli celou sezonu na špici.Tým se neskládal kvůli titulu ale budování takový byl cíl a věřím, že to playoff letos klapne a když ne tak bude míchačka míchat jak by se to dalo umíchat jinak.
 
 
Rasmus
 
15 Reagovat
22.10.2016, 22:49
 
 
Že se tady s takovým blbcem bavíte, každým příspěvkem uráží všechno kolem hokeje za co jsou jiní aspoň vděční a rádi. Asi člověk co si myslí že extraliga je nejlepší liga na světě a nad ní nic není, takových znám dost. Srovnávání Wronky a Havlíka jen ukazuje jak si znalej hokeje. Jinak za ten ubojovaný zápas dneska mají Smajlík .
 
 
Rasmus
 
15 Reagovat
12.4.2016, 12:46
 
 
Místo aby byli někteří jedinci rádi, že se tady povedl úspěch, tak tady řeší úplný nesmysly. Moc sem nepíšu ale poslední dobou se to nedá ani číst. CHL, finále to vám přijde málo ?? Snad jste si nemyslely, že porazíme Salzburg 4:0 na série. Oni jsou úplně někde jinde než naši a v této série sme mohli jenom překvapit. Komentáře typu, Horn si zasloužil posadit za ty poslední zápasy a ten tam dvakrát namazal a támhleten hovno chytl jsou trapný v současný chvíli. Bez nich by sme tak daleko nikdy nebyli to že nám už chybí šťáva a přidají se ktomu zranění,to se nedá nic dělat ve finále hrajeme strop na který máme. Je konec až je konec !!
 
 
Rasmus
 
15 Reagovat
12.10.2014, 22:42
 
 
Nechápu, jak tady může někdo upřednostňovat Tomka před Cikánkem. Už když sem přišel to bylo máme nejlepšího golmana ze Slovenska a samá chvála ale skutek utek. Kdo sem přišel jako posila ze Slovenska málokdo něco předvedl naopak kdo odešel hraje prim v klubech například Milan Procházka v Žilině. Takže otázka jak je ta liga kvalitní vyčnívají Košice a Poprad. Myslím že Orli by tam hráli s tímto kádrem vršek. Tady píšete o nějaké šanci pro golmana zápas v Grazu těžký soupeř, navíc po zranění ale takhle se nebojuje o post jedničky navíc když proti Dorbirnu letí 5 střel a všechny pokud neskončili tak zaváněly brankou. Cikánek i když naši body nebrali protože všichni víme jak ta hra vypadala, tak měl výborné zákroky a dlouho nás držel v současné formě týmu by přidal taky dobrý výkon o tom sem přesvědčen. Ale jak sem si tu už za ten měsíc přečetl řada členů fora si bude stát zatím že nám nenosí štěstí. Byl bych rád Kdyby zůstal Nechvátal a Cikánek. Tomkovi pokud odejde přeju ať se mu daří :-)
 
 
Rasmus
 
15 Reagovat
14.9.2014, 21:34
 
 
Na co se furt vymlouváte rozhodčí ať pískali jak chtěli dali nám přes 10 přesilovek, to že to naši nedali a pan Rejža to neumí nazkoušet a ani na to reagovat je další věc. O trenérovi mám svoje míněné už od loňské sezony. Dneska se bojovalo ale pokud po odpískání trefí hráč brankáře do hlavy, pak neatakovaný vyhodí puk přes půl třetiny na trestnou a zbytečně dohrajeme hráče bez puku nemůžeme brát body !! Naše nemohoucnost se s náma táhne od 2. utkání PO proti Linzu, přes přípravu, která mě až na jedno utkání herně vůbec nenadchla a pokračuje až do teď. Sice kvalitní týmy ale s Vídní na vinobraní bych si představoval trochu jiný výkon ale vlastně za to že se prohraje nemůžeme klukům nic vytknout viz. v pozápasovém rozhovoru. Cikánek se zatím jeví společně s Čípem jako nejlepší posily. Bača, Rosa, Tomas zatím bída i když některé domací opory Latner a Havlík je to stejné ale věřme že se to zlepší !! Smajlík
 
 
Rasmus
 
15 Reagovat
8.2.2014, 00:41
 
 
K čemu nám bude 3 místo v přesilovkách za 50 kol, když v nástavbě využijeme 1 z 15. Podívejte se na to jak to naši hrají, kdo ví něco o hokeji nemůže napsat že je to super a ty procenta jsou úplně k ničemu když se prohraje. I když to není optimální poslední zápasy, tak určitě věřím že se to zlepší ale jenom když se to jinak poskládá. A co se týče trenéra, tak i když se vyhrává moc mě ty jeho metody nesedí. Snad bude ten třetí flek letos !! Smajlík
 
 
Rasmus
 
15 Reagovat
26.1.2014, 22:34
 
 
Už by někteří měli nechat ty rozhodčí být. Ty zápasy si prohráváme sami propustnou obranou, nízkou produktivitou a pak taky trenérem. Jak někdo může napsat, že Režnar je lišák když zkazil už několikáté utkání, tím nereaguji na dnešek nevím co se na ledě Bolzana odehrávalo ale asi žádná sláva to nebyla. Přesilovky, které nejdou hrají pořád stejní a toto je věc která rozhoduje play-off. Co začala nástavba mě přijde, že hrají úplně něco jinýho než předtím důraz vůbec žádnej a hrát 8 minut z celýho utkání to je fakt málo. Je hezký být v první 6 ale je potřeba ukázat, že na to ten tým má. Hra se mě nelíbí s posledních utkání ale věřím, že to půjde nahoru.
 
 
Rasmus
 
15 Reagovat
30.11.2013, 17:40
 
 
Zdravím mám místo na druhé straně a s kotlem sem maximálně spokojen už roky. Ten počet bubnů co je mě přijde už jako tradice, kterou bych neměnil. Když se prohrává po pěti minutách 3:0, tak to vypadá trochu jinak než, když se vede. Na zimák chodí taky dost starších lidí a po těch nikdo nemůže chtít aby tam skákali a zpívaly chorály. Největší problém je stejně v tom kdo pouští na zimáku ty otřepaný nemastný singly. Rozhodně dobře upravenej Avici udělá s lidima víc než Pohoda od Kabátů. Kotel kolem Marshala je super od výjezdů až po fandění. Odpadlíci Okurkáři musí pořád něco vyhledávat a nedají si pokoj, nutno podotknout, že je jde slyšet i přes 6 bubnů.
 
 
Rasmus
 
15 Reagovat
7.10.2013, 22:38
 
 
Reakce na js73: Tak právě jsem slyšel z důvěryhodného zd...
Rozhodčí téma po každém zápase, že si nikdo neztěžoval proti Lublani.
 
 
Rasmus
 
15 Reagovat
30.9.2013, 16:54
 
 
Nechápu, jak si taková skupinka bláznů může říkat fanoušci. Ty jejich výstupy pořád loni Stloukal letos zase něco řeší. Každý by měl být rád, že na ten hokej může zajít, navíc na naše poměry je to celkem prestižní liga. Kdo nechce ať nechodí a zbytečně to nekazí. Radši rozebírat, jak porazit Draky než jestli zavřeli putiku !! V pátek snad dva body doma Smajlík Smajlík
 
 
Rasmus
 
15 Reagovat
20.9.2013, 13:36
 
 
Řešíte zájem médií je snad jasný, že KHL je úplně někde jinde než EBEL. Návštěvnost je ten poslední faktor, který rozhoduje o kom se bude psát víc. Rozhodně to není tím že jsou z Prahy ale kvalitou ligy. Smajlík Jo a to sem Znojmák Smajlík
 
 
Rasmus
 
15 Reagovat
18.9.2013, 22:52
 
 
Jak to vypadá s tím pátkem jede se do toho Klagenfurtu ?? Smajlík Smajlík
 
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.