Erste

Diskuzní fórum

Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamatovat
 
prosím nevyplňovat
 
Filtr: výpis příspěvků uživatele "Karlos33" |  vypnout filtr
 
123>
RSS RSS
Další diskuse: 
 
Karlos33
 
57 Reagovat
12.10.2017, 22:37
 
 
Reakce na cris33: Druhá nula v rade, vyhra ve Villachu, ...
Borec ho narval rukama na manťák a Tonda tam padl zádama, cca křížem na ten rantl mantinelu pod plexim. Nevypadal vůbec dobře a dlouho se nemohl zvednout, tak snad max naraženina a ne nějaká prasklina :-/
 
 
Karlos33
 
57 Reagovat
12.10.2017, 20:06
 
 
Jinak Gernát, Rýgl a máme super obrannou dvojici levák - pravák, to by bylo fajn!
 
 
Karlos33
 
57 Reagovat
12.10.2017, 19:50
 
 
Taky moc díky, super!
 
 
Karlos33
 
57 Reagovat
12.10.2017, 19:50
 
 
Taky moc díky, super!
 
 
Karlos33
 
57 Reagovat
18.3.2017, 20:32
 
 
Reakce na Landys: Jaká práce s mladými hokejisty!? Špače...
A co odchod Vodnýho nebo Špajdy? V ty jsem doufal trochu víc, Poděs, Barty, Nechvi, tak to jsou ztráty. Ale na co nám je Špajda, toho budeme držet dál? To může dostat šanci někdo o pět let mladší s perspektivou...
 
 
Karlos33
 
57 Reagovat
18.3.2017, 20:20
 
 
A koho jsme vychovali? Jak jsi na to prosímtě přišel? Na tým, co oproti ostatním dře bídu s nouzí a hlásí proto snahu pracovat s mladýma jsme s mladýma absolutně neschopní. Za posledních pár let jsme je tady jen kurvili na lavce, a nebo po vypiplání nechali odejít. Pozitivní je Šulák (ale platí co psal Regi), Číp, momentálně se štěstím Csamangó.

Opačný příklady naší super práce jsou:
Sova, Klimíček, Nechvátal, Jarůšek - po rozehrání nesmyslnej odchod
Kilnar, Ullberg - neukormidlováno
Abdul, Komínek, Wronka, Gyori - SKORO hotovej hráč, bez příležitostí
Beránek - u Režnara plná podpora, ale nechal ho motat se v jedný kličce-stahovačce a pak řekl že ho nechce (jako Jarůška)
Kadeřávek - proč proboha nehrál aspoň v juniorce??? To měla kvality dost?
Šindelář, Šťáva, Pospíšil - kvalitní odchovanci, odstavení dřív než vyzkoušení

A to vzpomínám jen na kluky z posledních let. Ještě bych k tomu připojil Adama, kterýmu vyrostl nosánek a jeho ego domnělýho nahrávače přerostlo jeho kvalitu. Místo abysme ho nutili dál hrát jako super střelce a rychlíka kterým byl, tak ho u Režnara stihlo to co popisuju u Beránka. Plná podpora místo kritiky a práce, a teď je z něho prd.

Jinak zapomeň na to, že hokejistu prodáš za kdovíjaký prachy, to není fotbal. A Jarůškův konec ve Znojmě, to se taky měla strhnout bitva a křik jako za Puchera. To byl hnus Režnarus. Ať byl Stloukal jakej byl, Jarůška nebo Adama klidně posadil na dva zápasy aby se probrali a začali šlapat po jeho. A oni šlapali!
 
 
Karlos33
 
57 Reagovat
5.3.2017, 17:24
 
 
Tak to ho tady asi neudrží, taky jsem přesvědčenej o tom že za to zacházení co si tady užil už přetekl pohár. Navíc má věk, tři roky tady vydržel, pořád není jednička se zaslouženým respektem - bojím se bojím že nebude páky co by ho udržela.

Štěpán má taky holku ze Znojma a nebýt toho že ho konečně začali stavět, nevěřím že by měl po sezóně důvod zůstat. U něj je teď ale situace jiná.
 
 
Karlos33
 
57 Reagovat
5.3.2017, 17:09
 
 
Reakce na Landys: Už nereste Nechvího, určitě je dne asi...
Kéž by to spíš nějakým zázrakem ještě zkusil a příští rok už konečně dostal dostatek důvěry na celou sezónu. A co to znamená "natrvalo" Znojmák?
 
 
Karlos33
 
57 Reagovat
5.3.2017, 15:20
 
 
Kéž bysme se ještě hecli a zkusili to napodobit. Nemáte někdo tucha o nějakým dnešním streamu? Nic jsem nenašel.
 
 
Karlos33
 
57 Reagovat
4.3.2017, 12:49
 
 
Ale myslím, že ještě předbíháme. Zítra jdeme na čtvrtej zápas, stát se může všechno, tak pojďme doufat že to ještě KACu zkomplikujeme. Zajíci se sčítají až po honu, a my jsme minimálně doma ukázali, že šancí si jsme schopní vytvořit hromadu. Tak proč by to ještě nemohlo být delší?

Jen doufám, že už má vedení obejitý a podepsaný i další hráče co má smysl udržet a ne jen Horna, protože další odchody těch co nesmíme ztratit si dovolit nemůžeme. A nabízet smlouvy zase až v dubnu/květnu po jejich skončení kdy už mají všichni namířeno jinam, tuhle naši dlouholetou specialitu už bysme si mohli odpustit.
 
 
Karlos33
 
57 Reagovat
4.3.2017, 12:36
 
 
Reakce na FrantišekKoudelka: Ještě si dobře pamatujeme, ...
Režnarův problém byl jinde. Není to trenér. Nehrající Csamangó, plná podpora Tomase bez jedinýho bodu + dalších hráčů, kteří se chodili na led klouzat a to i na přesilovky, oslabení a v maximálním icetimu. Navíc hra bez systému, smyslu (založení útoku, přesilovka, zavezení do třetiny). A to ne jen letos, ale po celý jeho angažmá.

Dnešní problém je otázka, kdo vlastně tým kaučuje? Šimíček, Dočekal nebo Ohera? A kdo má potom taky oči a hlavu na to vidět problémy a zodpovědnost za to co se dělá špatně? Je to opravdu správně rozdělený? Asi ne, jinak si nedokážu vysvětlit stále se opakující chyby a herní atp. problémy. Nedůraz vpředu i vzadu, přesilovky, založení a usazení se v pásmu stále "na principu náhodných výbuchů". Děláme to pořád dokola špatně a nic se nemění. Jen nasazení se po odchodu Režnara mírně zvedlo, ale není to trvalej jev. Jediný co děláme víceméně trvaleji dobře je oslabení, tam se to strašně zlepšilo od doby, co ho přestali nesmyslně hrát Tomas, Pucher, Horn a hrajou ho hráči, co mají snahu to celý odbojovat. Teda pokud tam není Lakos.
 
 
Karlos33
 
57 Reagovat
3.3.2017, 22:55
 
 
Reakce na Vlastnínázor: Biro - hraje stejně jako loni Bo...
Podepisuju. Jen toho Šedu bych radši taky udržel, pokud budou odchody, to svoje si odehraje.
 
 
Karlos33
 
57 Reagovat
3.3.2017, 22:54
 
 
Reakce na prok1984: gyori nevim estli je fit..spacek dos...
Mohlo by být, ale není, čtvrtá lajna hraje bohužel málo a často ju přeskočej jinejma nebo nejde na led vůbec, hlavně v případě oslabení/přesilovky. Oslabení je jediná věc která Csamangovi trochu přidává herní čas, ale to je málo aby hrál jen ve čtyřech. Takovej potenciál.

Gyori by prej měl být zdravej. Ale on by i ten Wronka zabojoval víc než Hughesman, vymyslel a udržel víc než Vodnej, jen by musel být trochu v zátěži a ne hrát play-off nerozehranej po tom co ho nechali sedět.
 
 
Karlos33
 
57 Reagovat
3.3.2017, 21:11
 
 
K dnešku (a nejen němu) bych napsal asi to, že je to totální doklad toho, jak obrovskou měl Nechvi pravdu když dělal ten svůj (poslední) nasranej rozhovor. Jak jsem psal po druhým zápase, naše defenzivní činnost je absolutně chaotická a nedůrazná, a gólman, jedno jakej, se tam může posrat. Bohužel, místo aby se něco udělalo s týmem kterej ten chaos praktikuje, odstavili radši Nechviho a prohlásili Marka za jasnou jedničku. Ale nic proti němu, chytá dobře a hlavně je jedno, kdo ten průser schytá, jen by jim to mohli rozložit.
 
 
Karlos33
 
57 Reagovat
3.3.2017, 20:55
 
 
Já tam v nedělu ani nebudu, a teď ani neseženu stream abych se ještě letos mrknul...
Neběží mi to ani na telefonu.
 
 
Karlos33
 
57 Reagovat
3.3.2017, 20:37
 
 
Reakce na Edie22: Tady na to koukám a funguje to: https:...
Mě ne, dělám něco špatně? Mělo by stačit jenom kliknout tam na to video?
 
 
Karlos33
 
57 Reagovat
3.3.2017, 19:57
 
 
S tím jak to chce registraci a instalace mi to přijde spíš jak nějakej malware nebo něco podobnýho. Škoda, aspoň jsi se pokusil, v pohodě.
 
 
Karlos33
 
57 Reagovat
3.3.2017, 19:44
 
 
Běží vám stream? Resp. taky to po vás chce free registraci?
 
 
Karlos33
 
57 Reagovat
3.3.2017, 17:55
 
 
Dá se na tu SKY někde dívat? Nebo bude nějakej jinej stream?
 
 
Karlos33
 
57 Reagovat
1.3.2017, 19:50
 
 
Ještě bych se radši vrátil k hokeji. I když jsem jedním z těch co nechápe, proč najednou trenéři (vedení) úplně odstavili Nechviho kterej měl fazónu, musím říct, že Marek Schwarz včera tým zachránil od průseru, tolik chyb co jsme v obraně (ne jen obrana, ale všichni! co byli na ledě) nasekali, to bylo na debakl. Pochytal toho spoustu.

Druhej problém je, že nám v hlavách pořád ještě nepřepnulo na play-off. Sice si vyšolicháme kvantum gólovek, ale zakončení nedůrazný, jako by nám o ty góly tolik nešlo. To se musí změnit a musíme nekompromisně tlačit do brány a trestat! Stejně tak důraz při hře tělem, to byly jen občasný náznaky některých hráčů, a ne komplexně důrazná hra.

Další věcí je, že u půlky útočníků je vcelku jistota, že góla prostě nedají, nebo naopak jen ta druhá půlka je toho schopná. I z toho důvodu celou sezónu, a teď už tuplem nechápu, PROČ SAKRA DA COSTA UŽ KONEČNĚ NEDOSTANE KVALITNÍ SPOLUHRÁČE??? Celou sezónu hraje s tím nejhorším (Tomas, Vodný, Hughesman) co zrovna je k dospozici, přitom je jasně vidět že mu prostě chybí někdo s kým by hrál a že má kvalitu. Když k sobě měl Poděsa, měl Poděs v zápase tři body. Takže je určitě nejvyšší čas:

a) Da Costa do úderný formace (např Poděs + někdo další)
b) podepsat s ním na příští rok
c) místo Hughesmana Wronka nebo Gyori, protože AH se absolutně nechytá
 
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.