Erste

Diskuzní fórum

Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamatovat
 
prosím nevyplňovat
 
Filtr: výpis příspěvků ze dne "2017-9-13" |  vypnout filtr
 
RSS RSS
Další diskuse: 
 
kulometcik
 
3114 Reagovat
kulometcik | facebook.com/orlihistory
13.9.2017, 20:43
 
 
Reakce na Demižonek: Tak Špacír dneska za Zubry naložil ...
a Pepe první branka žihadel v Písku
 
 
kulometcik
 
3114 Reagovat
kulometcik | facebook.com/orlihistory
13.9.2017, 20:42
 
 
jelikož jsem aktuálně umístěn v Brně, byl jsem se včera podídat na Kometu... Nechci tady zas rozdmýchat debatu o tom která soutěž je lepší či kvalitnější, ale po těch letech co hrajem v EBEL mi ten taktikou svázanej hokej moc nechutnal. Extraliga je podle mě kvalitnější soutěž minimálně co se jednotlivců a hvězd týče, ale prostě mě vyhovuje EBEL... jinak hokej jako takový celkově vyrovnaný, myslím že mělo rozhodnout až prodloužení, ale Kometa si to dokurvila sama, když hrála pět minut před konce pětiminutovou přesilovku a dokázala v ní inkasovat rozhodující branku. Jinak moderátor zápasu super (a musím podotknout, že sem si na Holíka buď už zvykl ale nebo se zlepšil ale po těch dvou zápasech mu nelze nic vytknout.) Pivo za 30, stánků dostatek a za stejnou cenu se i roznášelo což je taky dobrý. Atmosféra mi nepřišla o tolik procent lepší či hlasitější než u nás když má náš kotel zrovna formu. Jediný co hraje ve prospěch komety je návštěvnost přes 7000 a minimálně 3/4 gaučáků tleskají celý zápas což taky dělá svoje. ale oba "kotle" nijak extra nepřevyšují atmošku ve Znojmě. říkám být v dRondu 3-4 tisíce hlav, atmoška srovnatelná se Znojmem. info pro labužníky, klobás za stejnou cenu jak u nás, akorát měl asi půl metru takže skoro nešel sežrat a chuťově dobré :-)
poznámka na závěr, grafika a využití kostky se letos u nás zlepšilo, ale furt se máme hodně co učit, ale uznávám že v kostách u nás a v brně je věkový rozdíl téměř jednoho desetiletí
 
 
Demižonek
 
189 Reagovat
Demižonek | ten znojemský sklípek
13.9.2017, 20:37
 
 
Tak Špacír dneska za Zubry naložil Kadani hattrick a dvě nahrávky k tomu Smajlík
 
 
Regi
 
1180 Reagovat
13.9.2017, 13:58
 
 
 
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.