Erste

Diskuzní fórum

Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamatovat
 
prosím nevyplňovat
 
Filtr: výpis příspěvků ze dne "2017-5-19" |  vypnout filtr
 
RSS RSS
Další diskuse: 
 
Lucyk
 
17 Reagovat
19.5.2017, 18:41
 
 
Koupím týmový plakát HC Znojemští Orli ze sezony 2005/2006. Cenu akceptuji. V případě, že máte někdo k prodeji, budu ráda za kontaktování na email (Lucyk1987@seznam.cz). Děkuji
 
 
FrantišekKoudelka
 
478 Reagovat
FrantišekKoudelka | STS Chvojkovice-Brod
19.5.2017, 10:50
 
 
Přiznám se bez mučení, že mě to 7. místo na MS nepřekvapilo. Už několik let tvrdím, že naše parketa ve světovém hokeji je 6. místo a lepší umístění by bylo překvapení. A letos se ukázalo, že o to 6. a 7. místo bojujeme se Švýcarskem. Slováci skončili na 14. místě a nepatří už ani do světové osmičky. Měli 14 hráčů z české extraligy, 3 hráče z KHL a 3 ze švédské a finské ligy. Takže na co se vymlouvají ?
 
 
josta
 
361 Reagovat
josta | znojmo
19.5.2017, 10:15
 
 
..naši bojovali jako praví Lvi, ale nepotkalo je herní rozpoložení a forma. Chyběla obvyklá lehkost a stále více se projevovala únava z náročného programu..
 
 
karyon
 
1438 Reagovat
19.5.2017, 09:42
 
 
Reakce na jdr79: Rusáci se nudili a jen čekali, až koneč...
Mrázek mě zklamal. Ten chytnul tak možná rýmu. Francouz byl o mnoho lepší, a chytil i něco navíc. Bohužel bez golu se vyhrát nedá a letošní útok byla tragédie. Přišlo mi, že ta hra nemá řád, že to honíme jen v rozích, pořádně si nepřihrajeme a je to takový těžkopádný. Nebyly střely od modré, a furt sme hledali lépe postaveného hráče před brankářem a chtěli to dát do prázdné. To je podle mého nešvar českého hokeje. Místo střely ještě zbytečně přihráváme. Příště bych se vykašlal na rádoby hvězdy z NHL a nechat hrát borce co hráli na Českých hrách před MS (tam jsme hráli velmi dobře). Ale to musí řešit trenéři. My si o tom můžeme tak maximálně tady debatovat Smajlík
 
 
jdr79
 
2222 Reagovat
jdr79 | Znojmo
19.5.2017, 09:19
 
 
Reakce na karyon: Rusáci hráli na půl plynu a bohatě to ...
Rusáci se nudili a jen čekali, až konečně to otravné 1/4finále skončí a budou se moct vrátit do Říše.

Škoda... Strašně se natrápíme, než dáme gól. A jak už bylo mnohokrát zmiňováno, Česko(slovensko) vždycky něco vyhrálo, když mimořádně dobře zachytal gólman a chytil "něco navíc". Mám Mrázka i Francouze rád, ale nepřišlo mi, že měli nějaké vyjímečné zákroky.

Německo - Kanada a Německo - Lotyšsko = to byly krásné zápasy!
 
 
josta
 
361 Reagovat
josta | znojmo
19.5.2017, 08:29
 
 
Reakce na kulometcik: Uvidíme co si ještě splní. Myslím ...
..souhlas. Do dvou let v NHL. Možná dříve. Teď se o něm ví ještě více..
 
 
karyon
 
1438 Reagovat
19.5.2017, 07:07
 
 
Reakce na cris33: Takovej výkon jsem ani nečekal. Čekal ...
Rusáci hráli na půl plynu a bohatě to stačilo na náš tým. Hvězdy z NHL až na Gudase totálně zklamaly. Ale Šulák, Hanzl, Rutta, to je příslib do budoucna. Šulda, na to že to bylo jeho první MS, hrál dobře a rozhodně ostudu neudělal. Co mě teda nejvíc zklamalo byli fanoušci na čtvrtfinále. TAm nikdo nefandil. Nechápu, že když dají lidé lístky na takovej zápas, tak jen sedí a občas zatleskají. Já když byl na MS nebo na olympiádě, tak sme řvali, skákali, tleskali co to šlo, protože sme si ten vyjímečnej okamžik chtěli užít.
 
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.