Erste

Diskuzní fórum

Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamatovat
 
prosím nevyplňovat
 
Filtr: výpis příspěvků ze dne "2017-10-13" |  vypnout filtr
 
RSS RSS
Další diskuse: 
 
hokejka_zn8
 
62 Reagovat
13.10.2017, 22:19
 
 
Zákrok na Tondu byl čistý v rukavičkách, asi byl akorát špatně natočený. Tak ať je v pořádku a v neděli zas naskočí.
 
 
29Voky
 
2108 Reagovat
29Voky | Milovaní ORLI ZNOJMO
13.10.2017, 17:48
 
 
Včera parádá, Mára si tu další nulu zaslouží Smajlík Smajlík , ve 3.třetině dva skvělé zákroky alá "semafor" Smajlík , nepolevit a pokračovat v tom a to nejen on. Je za námi 1/4 soutěže a jsme na krásném 2.místě, jen 3 porážky, z toho 2 těsné, což málokdo očekával že? Smajlík Někdo říkal že se budeme potácet na dně a horko těžko sbírat s tak mladým týmem body; já tipoval ten střed okolo 8.místa Smajlík ... A jaké že měli prognózy rakouští experti?
Když kluci budou pokračovat v rozjetém tempu, můžeme se hřát na předních příčkách. Nečekaně, překvapivě ale i zaslouženě Smajlík Smajlík
 
 
vapor1
 
240 Reagovat
vapor1 | Znojmo
13.10.2017, 15:56
 
 
No super Orli, dovézt 3 body z Villachu za výhru 2 : 0, klobouk dolů!Děkujeme!

Konečně se nám snad rozstřílel i Marek Račuk (měl tam i další možnosti) a v brance opět perfektní Marek Schwarz! Tomu jeho výkonu a co teď předvádí už snad chybí jenom zavolání od českého hokejového trenéra Josefa Jandače! No proč ne, vzpomeňme na příklad Libora Šuláka, že cesta z EBEL na mezinárodní pole není uzavřená?!

Ale hlavně to nezakřiknout všechno, jde o 1/4 soutěže a hlavně se vyhnout zraněním(a hlavně brzké uzdravení Tondovi Bořutovi)a udržet koncentraci a skromnost!

Ještě dovézt nějaký bodík z Lince 15.10. v neděli a pak už se i my fandové konečně dočkáme našich Orlů doma 20.-21.10.s Fehérvárem a Bolzanem!

No abych jen nechválil, znáte mě, včera PŘESILOVKY BEZ VYUŽITÍ, TAK TO JEŠTĚ NAŠI MILOVANÍ ORLI TROCHU POTRÉNUJTE! Smajlík
 
 
karyon
 
1413 Reagovat
13.10.2017, 06:05
 
 
Super start. Jen tak dal. Proc nehraje Zajic?
 
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.