Erste

Diskuzní fórum

Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamatovat
 
prosím nevyplňovat
 
Filtr: výpis příspěvků ze dne "2017-1-12" |  vypnout filtr
 
RSS RSS
Další diskuse: 
 
cris33
 
3881 Reagovat
cris33 | Znojmo
12.1.2017, 17:48
 
 
Reakce na pepa077: Souhlas, ale v čem je ten rozhovor su...
Libi se mi, ze vi o cem mluvi. Ze ma nejakou vizi, i s vedenim a myslim si, ze pokud se uskutecni, co planuji, tak za par let muzeme vychovavat zase hrace pro A tym. Proste je mi ten clanek sympaticky a jako fanouska mne nadchnul. Samozrejme do budoucna. Je hezky, kdyz se tu jen nenadava Smajlík
 
 
pepa077
 
3273 Reagovat
12.1.2017, 17:31
 
 
Reakce na cris33: *2* Super rozhovor *2* Vybíral *2*...
Souhlas, ale v čem je ten rozhovor super? Díky za odpověď.
 
 
cris33
 
3881 Reagovat
cris33 | Znojmo
12.1.2017, 13:56
 
 
Smajlík Super rozhovor Smajlík Vybíral Smajlík
 
 
karyon
 
1435 Reagovat
12.1.2017, 12:41
 
 
Reakce na ViKo: Ono to vsechno ale nebylo s Polanskym ta...
Nám už pomůže jenom zázrak Smajlík
 
 
ViKo
 
3196 Reagovat
ViKo | Jestřebí/Znojmo/Sparta
12.1.2017, 12:29
 
 
Reakce na karyon: Otázka je, kdo toho borca co tu přípra...
Ono to vsechno ale nebylo s Polanskym tak cernobily. Smajlík on s trenerem situci resit chtel, ale Kejhak ho posadil na tribunu a hotovo. Rozpovidal se, protoze Kyhos je jeste vetsi smejd nez kdokoli, kdo kdy trenoval u nas. Ano, umi trenovat, ale jeho poletovani za penezi, nasledny bliti do novin, jak mu jeho stavajici klub bod nuz do zad jsou legenedarni. Polansky to pustil ven.

Kdyz podobny veci pustil ven Uram, ted Nechvatal, tak se jim u nas tleska. Polansky by nam podle me pomohl. Uvital bych ho, ale on ma jiste vetsi cile nez EBEL.
 
 
josta
 
361 Reagovat
josta | znojmo
12.1.2017, 10:58
 
 
Reakce na karyon: Otázka je, kdo toho borca co tu přípra...
..co vím, tak ho předcházeli nejlepší reference. Jestli to zvládne fakticky, tak to při podpisu smlouvy nepoznáš. Je to jako v jakékoliv jiné činnosti. Spíš selhala kontrolní činnost. Teď už je, ale pozdě hořekovat..
P.S.
Těším se na zítra s KAC.
 
 
karyon
 
1435 Reagovat
12.1.2017, 10:33
 
 
Reakce na ViKo: Ondro, ten trend takovej je a je nezasta...
Otázka je, kdo toho borca co tu přípravu zpackal přivedl do klubu. Ale to už je jedno. Co se týče toho Polanskýho, četl sem, jak uraženej, že není v sestavě běžel hned za novináři se vyplakat. To se v profi hokeji nedělá. Měl to řešit s trenérem a vedením a né s novináři.
 
 
ViKo
 
3196 Reagovat
ViKo | Jestřebí/Znojmo/Sparta
12.1.2017, 10:21
 
 
Reakce na karyon: Přesně to samé sem si říkal já, když s...
Ondro, ten trend takovej je a je nezastavitelnej. Že jsme najali borca, co tom jen četl, ale nikdy neaplikoval, je chyba. Liberec tak jede už druhou sezonu. Kometa tak jede taky, SPA taky. Kondiční trenér je prostě trend, bez kterýho to nepůjde. Rozhovory s těma kondičníma trenérama jsou sofistikovaný a dobře vědí, co na koho platí.

Nehejtuj furt a fandi.

Ps: Neodpověděl jsi mi, co za obrovskou ostudu udělal v Třinci Polanský, že bys ho u nás za to nechtěl. Smajlík
 
 
josta
 
361 Reagovat
josta | znojmo
12.1.2017, 09:51
 
 
Reakce na kulometcik: Roy by pomohl. Párkrát by zlomil o...
..něco takovýho by nás nastartovalo. Tuším za Graz chytá Roy. Říkám sousedovi: "Že by se Patrik Roy vrátil? Nebylo by to špatný.
P.S.
Ještě s úsměvem vzpomínám na fragment z NHL, když Hašan přes půl kluziště vystartoval pro Patricku Royovi. Dopadlo to naštěstí pro Hašana dobře, protože těsně před kontaktem spadl.
 
 
karyon
 
1435 Reagovat
12.1.2017, 09:21
 
 
Reakce na jimih: Tak fyzička jde vidět už od prvních záp...
Přesně to samé sem si říkal já, když sem četl jak si hráči pochvalují letní přípravu, jak je to vlastně všechno na pohodu. Ale zdejší mravokárci mi napsali, že je to současný trend takové tréninky... no kam tenhle současný trend vedl vidíme Smajlík Smajlík
 
 
jimih
 
3 Reagovat
12.1.2017, 07:27
 
 
Reakce na tomas111: prave jsem se z toho hokeje vratil.h...
Tak fyzička jde vidět už od prvních zápasů. První dvě třetiny jsou jakž takž dobrý a ve třetí je všechny týmy přehrávají (od prvního kola) a to hráči ze zámoří zacínají pořádne hrát až tak kolem vánoc a graduje to koncem sezóny. Když jsem si přečetl co v létě psali o letní přípravě, že ji dělají jinak, míň běhají, dělají jiné cviky krátce, zato intenzivněji tak jsem si říkal že to bude zajímavý a ono je.Ale stějně si tu permicu koupím i na příští sezónu. Jen doufám že nezačnou s výměnou poloviny kádru, protože si myslím že ti kluci na to mají aby hráli někde jinde a pokud to překopopu tak zas bude dlouho trvat než si to sedne.Ještě sice není konec, ale fyzičku už teď nanaženou.
 
 
piratcz
 
17 Reagovat
12.1.2017, 07:22
 
 
Prosim vsechny odborniky na hledani pricin neuspesnych 2/3 sezony (a zejich tady je...) stále v obrane a golmanovi, aby se lpozotneji podilvali na aktuální skore - jenom pro poradek prvni hodnota vstrelene/druha inkasovne branky. Jestlize jsme druzi nejhorsi v lize v poctu vstrelenych branek, je evidente nejvetsi problém vzadu... Smajlík
 
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.