Zapojte se do aukce vánočních dresů! Výtěžek bude věnován na dobrou věc

Charita
SO 31. 12. 2016
Aukce vánočních dresů, v níž znojemští hokejisté odehráli zápas proti Fehérváru večer před Štědrým dnem odstartovala! Zapojte se do ní i vy! Výtěžek bude věnován na dobročinné účely.
Vstupenky na Betano Hockey Games 2024

O tom, kam konkrétně peníze poputují, rozhodnou sami fanoušci. V anketě na hlavní straně webu můžete zvolit z pěti možností (Dětské centrum Znojmo, Dětské oddělení nemocnice Znojmo, Dětský domov Znojmo, Fan Club Orli Znojmo nebo HC Znojemští orli - mládež).

Do aukce se můžete zapojit na serveru sportovniaukce.cz až do pátku 6. ledna 2017 do 16:00 hodin. Vyvolávací cena dresu činí 590,- Kč. Dresy budou podepsané jednotlivými hráči.

Speciální sada vánočních dresů, v níž Orli odehráli zápas proti Fehérváru v pátek 23. prosince 2016

Tato speciální sada dresů je laděna do vánoční zlatočerné barvy a je obohacena o sněhové vločky. Spodní část pak tvoří nápis "Veselé Vánoce" v šesti národních jazycích (čeština, slovenština, angličtina, němčina, polština a francouzština). Tedy všechny ty jazyky, které letos lze zaslechnout v kabině hokejistů.