Výherci víkendových soutěží

Aktuální zprávy
ÚT 20. 9. 2011
<em>Znojmo</em> - V pátek i neděli bylo v průběhu úvodních dvou domácích utkání Orlů v Erste Bank lize vybráno hned několik výherců připravených soutěží. Ti se mohou těšit na cenné výhry a předměty věnované klubem a jeho partnery. Soutěžilo se o auto na víkend s plnou nádrží, podepsané dresy juniorských mistrů republiky i vstupenky na nadcházející Burčákfest.
Vstupenky na Betano Hockey Games 2024

V pátek se v soutěži s firmou Auto Activity "Auto na víkend s plnou nádrží" mohl radovat mladý muž Marek Pospíchal. Výhra byla předána jeho rodičům.

Na úvodním utkání sezóny byli také ze všech držitelů nových permanentních vstupenek vybráni tři majitelé dresů s podpisy mistrovských juniorů. Vylosované permanentky mají označení B-63, A-402 a SM-17.

Nedělní duel přinesl dalším čtyřem věrným divákům volné vstupenky na Burčákfest v hodnotě 200,- Kč. Výherci jsou permanentní vstupenky A-30, D-184, G1-81 a SM-32.

Všechny výhry jsou k vyzvednutí v kanceláři hokejového klubu na Dvořákově ulici. Výhercům blahopřejeme.