Výběry nejmladších Orlů obsadily na turnaji v Břeclavi druhé a třetí místo

Žákovský hokej
PÁ 6. 1. 2017
V období Vánoc se v Břeclavi uskutečnil turnaj prvních a druhých tříd, kterého se zúčastnily i dva znojemské výběry. Ty nakonec obsadily druhé a třetí místo.

28. prosince 2016 se v ICE BORS Aréně v Břeclavi konaly vlastně turnaje dva. Jeden pro hokejisty narozené v roce 2009 a mladší. Druhý pak pro narozené v roce 2010 a mladší. Na akcích pořádaných ČSLH se jedná pouze o jednu kategorii, v Břeclavi se však na tomto turnaji představili hráči rozděleni do prvních a druhých tříd zvlášť.

Celkem tedy hrálo osm týmů ve dvou skupinách. Zúčastnily se kluby, jako jsou HC Znojemští Orli, HK Skalica, HC RT Torax Poruba, HC Dukla Jihlava, HK 91 Senica a domácí HC Lvi Břeclav. Zápas trval dvakrát dvacet minut a každá polovina utkání byla brána jako samostatný zápas.

Nejlepším střelcem A-týmu se stal Ondřej Soukup (5 branek), za B-tým pak Jakub Žižka (4 branky).

Výsledky A-týmu
HC Znojemští Orli A - HK Skalica 3:4
HC Znojemští Orli A - HK Skalica 3:2
HC Znojemští Orli A - HC Lvi Břeclav 3:3
HC Znojemští Orli A - HC Lvi Břeclav 3:0
HC Znojemští Orli A - HC Torax Poruba 4:4
HC Znojemští Orli A - HC Torax Poruba 3:4
O třetí místo: HC Znojemští Orli A - HC Lvi Břeclav 3:2sn

Soupiska: Slavík Ondřej, Protivínský Aleš, Kabelka Marek, Pavelčík Marek, Teleki Jakub, Paul Oliver, Soukup Ondřej, Málek Ondřej, Matoušek Karel Adrien, Tkadlec Lukáš, Kotlařík Teodor, Wald Dominik, Pitour Jiří.

Výsledky B-týmu
HC Znojemští Orli B - HC Dukla Jihlava 0:5
HC Znojemští Orli B - HC Dukla Jihlava 0:7
HC Znojemští Orli B - HC Lvi Břeclav 2:1
HC Znojemští Orli B - HC Lvi Břeclav 5:0
HC Znojemští Orli B - HK Senica 3:0
HC Znojemští Orli B - HK Senica 1:1
Finále: HC Znojemští Orli B - HC Dukla Jihlava 0:11

Soupiska: Brada Matyáš, Kafková Markéta, Štipčák Daniel, Šuhaj Marek, Koschuch Alan, Chaloupka Dominik, Molik Martin, Kello Radim, Richtr Tomáš, Jastrábek Vít, Žižka Jakub, Machálek Viktor.