V sobotu již s novými dresy

Aktuální zprávy
ST 27. 2. 2002
V nových dresech s novým znakem a pod novým názvem nastoupí Znojemští Orli už do sobotního televizního duelu s Českými Budějovicemi. Spolupráce se společností Jihomoravská energetika a.s. byla ve středu podepsána na dobu tří let, s možností roční opce.
Vstupenky na MS IIHF 2024 v Česku Výše kontraktu, který podepsali prezident klubu Jaroslav Vlasák a generální ředitel JME Jaroslav Machala nebyla po dohodě obou partnerů zveřejněna. "Nový generální partner určitě znamená pro znojemský hokej jistotu a klid v práci, neboť se nyní můžeme soustředit na sportovní výsledky," uvedl Jaroslav Vlasák.

Kromě vstupu JME do znojemského hokeje byla také stvrzena podpora ze strany města Znojma. Městský úřad kromě nákladů za provoz zimního stadionu, které ročně činí 2 miliony korun, podpoří znojemský klub dalšími osmi miliony.

Vedení klubu na tiskové konferenci deklarovalo snahu o postup do druhého kola v letošním play off. Napomoci by tomu měla psychická pohoda dvou klíčových útočníků Marka Urama a Petera Puchera. Oba podepsali s klubem nové dvouleté smlouvy. Jak uvedl Peter Pucher pro ČTK, "napomohlo" tomu také jeho vyřazení z kádru olympijského týmu Slovenska. "Měl jsem v plánu zkusit po olympijských hrách v Salt Lake City hrát v NHL, dostal jsem zajímavou nabídku. Ovšem olympijská nominace mi nevyšla, a tím se na mě nemohli přijít podívat agenti klubu, který měl o moje případné služby zájem," vysvětloval Pucher. Slovenská útočná dvojice se tak rozhodla využít zajímavou nabídku znojemského klubu a ke spokojenosti všech stran, ale hlavně znojemských fanoušků, na jihu Moravy zůstává.