V olympijské přestávce přijedou Pardubice!

Aktuální zprávy
ČT 16. 1. 2014
Dlouhou třítýdenní zápasovou pauzu během konání olympijských her v Soči vyplní Orli také jedním přípravným kláním. A fanoušci se mohou těšit na atraktivního soupeře. Ve čtvrtek 20. února od 18:00 se ve Znojmě představí předloňský mistr z Pardubic!
Vstupenky na Betano Hockey Games 2024

Šestinásobný vítěz české a dříve československé nejvyšší soutěže má v kádru mnoho známých jmen. Mezi ta nejznámější patří Petr Sýkora, Dušan Salfický, Tomáš Nosek nebo třeba slovinský olympionik Blaž Gregorc, který nebude chybět na hrách v Soči. Mužstvo vede zkušený kouč Zdeněk Venera. Znojemští fanoušci se tak rozhodně mají nač těšit!

Více informací o HC ČSOB Pojišťovna Pardubice naleznete na oficiálních stránkách klubu www.hcpce.cz.

Vstupné na atraktivní duel je stejně jako u dalších přípravných zápasů 55 Kč, majitelé permanentek mají vstup zdarma. „Je to další z výhod pro majitele našich permanentních vstupenek. A ač se jedná o speciální zápas, chceme cenou vstupného vyjít vstříc také ostatním fanouškům," říká manažer Orlů Petr Veselý.

„Jsme velmi rádi, že se nám podařilo sladit rozdílný program obou týmů a nabídnout znojemským příznivcům utkání s atraktivním protivníkem," dodává.