Společné prohlášení vedení města Znojma a vedení hokejového klubu Orli Znojmo

Aktuální zprávy
ÚT 22. 3. 2011
<em>Znojmo</em> - Na základě vzájemného jednání představitelů vedení města Znojma a vedení hokejového klubu Orli Znojmo vydávají obě strany toto společné prohlášení, které bylo prezentováno médiím na tiskové konferenci v úterý v 10:30 hodin na znojemské radnici.

Vedení města Znojma

• Děkuje hokejovému klubu Orli Znojmo za zdařilou reprezentaci města v ročníku 2010/2011 a deklaruje tímto maximální snahu dle svých možností podpořit činnost hokejového klubu Orli Znojmo v sezóně 2011/2012.

• V rozpočtu na rok 2011 město Znojmo vyčlení 4 milióny korun na podporu chodu hokejového „A“ mužstva.

• V rozpočtu na rok 2011 město Znojmo vyčlení 4 milióny korun na podporu chodu mládežnického týmu.

• V případě pozitivního plnění rozpočtu se město Znojmo zavazuje vyčlenit v průběhu letošního roku navíc 1 milion korun na podporu znojemského hokeje.

• Iniciuje jednání s vedením společností ASA Eko, o zachování co nejvyšší podpory znojemského hokeje pro sezonu 2011/2012.

Vedení hokejového klubu Orli Znojmo

• Deklaruje zájem zachovat současný stav znojemského hokeje na minimálně stejné nebo vyšší kvalitativní úrovni.

• Si váží snahy vedení města Znojma i při obtížné finanční situaci najít v rozpočtu města maximum finančních prostředků k podpoře znojemského hokeje a je si plně vědomo výjimečné podpory, které se mu ze strany města dostává.

• Se zavazuje k zachování kvalitativní úrovně znojemského hokeje hledat další finanční zdroje mimo rozpočet města Znojma.