Šestá sezóna v EBEL začne pro Orly ve Villachu, ve druhém kole přivítají mistra

Aktuální zprávy
PO 20. 6. 2016
Rozlosování EBEL ligy na sezónu 2016/2017 zná svoji podobu! Znojemští hokejisté odstartují nový ročník v pátek 16. září na ledě rakouského Villachu. Na neděli je pak naplánována pikantní repríza loňského finále proti Salzburgu.
Vstupenky na Betano Hockey Games 2024

Jak jsme informovali již v minulém týdnu, účastníci EBEL ligy se nemění. Mezi dvanácti týmy tak zůstává pět národností. V základní části odehraje každý tým 44 zápasů.

V období vánočních svátků se znojemští fanoušci mohou těšit na domácí duely s Fehérvárem a Grazem. Na Nový rok zamíří orlí družina již tradičně do Linze. Na základní část, která skončí 15. ledna 2017 pro Znojmo ve Vídni, naváže nadstavba. Prvních šest celků bude bojovat o lepší výchozí pozici pro play-off a druhá polovina tabulky o poslední dvě zbývající vstupenky do vyřazovacích bojů.

Play-off s osmi nejlepšími týmy začne 26. února 2017, mistr EBEL bude znám nejpozději 13. dubna 2017.

» Kompletní rozpis zápasů Znojma v sezóně 2016/2017

Program 1. kola EBEL, pátek 16. září 2016