Rostislav Dočekal sportovním manažerem a asistentem trenéra

Aktuální zprávy
ÚT 22. 4. 2014
Novým sportovním manažerem Orlů Znojmo bude v následující sezóně Rostislav Dočekal. Navíc bude hlavnímu trenérovi Jiřímu Režnarovi sekundovat na střídačce, kde tak nahradí odcházejícího asistenta Milana Navrátila.
Vstupenky na Betano Hockey Games 2024
Rostislav Dočekal se vrací do Znojma. Foto: Michal Slavík (hokejkv.cz)

Muž s rozsáhlými zkušenostmi s hráčskou politikou z českých i zahraničních klubů se vrací do Znojma po devíti letech. Od sezóny 1997 zde zastával funkci sportovního manažera klubu a dopomohl týmu k postupu do nejvyšší soutěže. V roce 2004 odešel a jeho cesty směřovaly přes Viennu Capitals, Kladno, Kometu Brno, Lev Poprad a německý Ingolstadt do Karlových Varů, kde působil v ročníku 2013/2014.

"Rostislav Dočekal má velký přehled v českém i mezinárodním hokeji, zkušenosti a výborné kontakty. Navíc je jeho jméno spojeno s největšími hokejovými úspěchy Znojma na cestě do extraligy a následně i v ní," říká prezident klubu Pavel Ohera. "Jeho příchod by měl pomoci ještě více zkvalitnit realizační tým Orlů," dodal.

"Byla mi nabídnuta dlouhodobější smlouva v Karlových Varech, avšak v tuto chvíli jsem preferoval z rodinných důvodů angažmá, které je blíž mého bydliště, a proto jsem se dohodl na smlouvě se Znojmem," vysvětluje pro web karlovarské Energie Dočekal, který tak 1. května 2014 nastoupí na pozici asistenta trenéra i sportovního manažera ve Znojmě.