Řady významných partnerů klubu rozšiřuje LERAM Group

Aktuální zprávy
PÁ 13. 1. 2017
Orli Znojmo navázali spolupráci s LERAM Group, která se tak stává jedním z významných partnerů klubu. Rychle rostoucí skupina soukromých firem s ryze českým kapitálem, založená v roce 2002, je aktivní v různých oborech ekonomické činnosti.

„Společnost Leram se řadí k významným partnerům našeho klubu. Jsme velmi rádi a velmi si vážíme toho, že se rozhodla podpořit právě znojemský hokej. Je jednou z prvních partnerských spoluprací, které se podařilo uzavřít v novém kalendářním roce. Věříme, že spolupráce bude probíhat k oboustranné spokojenosti," prohlásil manažer Orlů Znojmo Petr Veselý.

LERAM Group v současné době zaměstnává více než 70 lidí, většinou z oblasti Brna a Jižní Moravy. Roční obrat skupiny se blíží jedné miliardě českých korun.

Největší část aktivit je zaměřena na zdravotnictví. Jedná se především o skladování a distribuci léčiv a zdravotnického materiálu, maloobchodní prodej, marketing a provozování nestátních zdravotnických zařízení. Dále má tato skupina firem aktivity v oblasti stavebnictví a realit a též v oboru gastronomie.

Skupina LERAM mimo jiné významně podporuje sportovní aktivity, např. dostihovou stáj a kopanou. S tím, jak se rozšiřují činnosti skupiny, posiluje i reklamní aktivity, k čemuž přispěje i nově dohodnutá spolupráce se známým hokejovým klubem HC Orli Znojmo.