Přípravná utkání před novou sezónou

Aktuální zprávy
ÚT 26. 6. 2007
Z n o j m o - Orlům končí období nutné letní dřiny. Ve čtvrtek, po dopoledním tréninku, jim začne dovolená a znovu se setkají až v pondělí 23. července, kdy poprvé vyjedou na led. Hned v pátek je už čeká první přípravné utkání s tradičním soupeřem HK 36 Skalica. Kvalitu týmu prověří také obnovený pohár, ve kterém se Orli utkají se Slavií, Českými Budějovicemi a Plzní.

V případě postupu by se mělo 28. srpna odehrát semifinále a finále poháru je naplánováno na 4. září. Pokud by do něj nepostoupilo ani Znojmo ani Slavia, sehrály by tyto týmy ve stejném termínu poslední přípravný zápas. Kromě pohárových zápasů sehrají ještě Orli duel s Olomoucí a Spartou.

Vstupné na všechny přípravné zápasy bude stejné jako loni, tzn. 40,- Kč, majitelé permanentek mají samozřejmě vstup zdarma.

ROZPIS PŘÍPRAVNÝCH UTKÁNÍ