Přijďte v sobotu s rodinou na Family Game a získejte vstup pro dítě zdarma!

Aktuální zprávy
ÚT 3. 1. 2017
Vedení klubu připravilo na sobotní zápas proti Dornbirnu speciální akci. Využijte Family Game a vezměte na hokej celou rodinu! Při koupi dvou vstupenek totiž získáte lístek pro dítě zdarma!

V rámci akce s názvem Family Game, která se uskuteční v sobotu 7. ledna při utkání s Dornbirnem, obdržíte při zakoupení dvou vstupenek za 120,- Kč v případě žádosti jeden zlevněný lístek ZDARMA. Speciálně pro tento zápas se také zvyšuje hranice pro vstup zdarma pro děti ze 140 na 150 centimetrů.

Kupte si vstupenku včas

Předprodej vstupenek byl zahájen. Lístky je znovu možné kupovat na konkrétní místo a následně doma vytisknout.

Pro tisk vstupenky doporučujeme nejvyšší kvalitu tisku, aby se předešlo případným problémům se čtením vstupenky u turniketu. Vstupenky rezervované přes Ticketportal není možné vyzvednout na stadionu ani před zápasem u pokladen! Přehled výdejních míst je k dispozici zde.

» Vstupenky rezervujte a objednávejte zde

Vstupenky u pokladen zimního stadionu budou v prodeji dvě hodiny před začátkem utkání, tedy od 15:30. Zimní stadion bude otevřen v 16:45.

Prosíme fanoušky, aby v zájmu bezpečnosti všech návštěvníků dodržovali návštěvní řád, zákaz stání v uličkách na delších stranách tribun i nařízení týkající se zakázaných předmětů. Jejich seznam je k dispozici zde. Upozorňujeme zejména na zákaz vnášení plastových lahví.