Pomozte Patrikovi! Sbírejte s Orly víčka

Charita
SO 26. 1. 2013
<em>Znojmo</em> - Orli Znojmo se rozhodli zapojit do velké charitativní akce „Pomoc pro Patrika“. Jedná se o sbírku víček z PET lahví a krabic od nápojů na pomoc Patriku Šnédarovi trpícímu dětskou mozkovou obrnou tak, aby mohl absolvovat speciální léčbu v Sanatoriu Klimkovice. Za každý 1 kilogram víček přibude na Patrikovo konto 7,- Kč.

Na znojemském stadiónu budou při zápase A týmu umístěny speciálně označené plastové kontejnery, do kterých budou diváci moci víčka ukládat. Stejně tak bude sběrné místo stabilně zřízeno ve vestibulu znojemského stadionu.

Do akce se zapojí všechny týmy znojemských Orlů. Víčka se budou sbírat také ze všech lahví zakoupených při utkání A mužstva, které musí být podle nařízení ligy vydávány bez uzávěrů.

„Rozhodli jsme se podpořit tuto akci, protože si myslíme, že nemůžeme být lhostejní k těžké situaci druhých lidí a pokud můžeme pomoci, měli bychom tak učinit. Prostřednictvím našeho týmu by se do ní mohla zapojit velká skupina fanoušků znojemských Orlů, a přispět tak k podpoře dobré věci,“ řekl manažer klubu Mgr. Petr Veselý.

Léčebná metoda Klim-Therapy pro Patrika stojí 86 740 Kč. Patrikovi tato léčba může pomoci alespoň v tom, aby se sám posadil a mohl si hrát se svým bráškou.

„Každé víčko nám pomůže být blíž k cíli. Moc vám všem děkuji za mě, milující matku, i za syna, který se chce také smát,“ říká Alena Šnédarová, matka Patrika. Další informace a také fanouškovskou stránku akce můžete nalézt na Facebooku.

Orli Znojmo předem děkují všem příznivcům, kteří pomohou a do akce se zapojí

Některá další sběrná místa pro víčka:
Kadeřnictví Plaveč
Firma ROBENET, Pražská 46, Znojmo. Budova Telecomu.
Alena Šnédarová, Dlouhá 348, Znojmo-Přímětice
Prodejna E-CIGARETY, Kollárova 17, Znojmo
Kavárna Aneli, Velká Michalská 1, Znojmo

Pokud byste se rozhodli zvolit raději přímou pomoc, můžete svůj dar zaslat na konto: 43-7834960237/0100. Do zprávy pro příjemce uveďte: POMOC PATRIKOVI.