Orli zahájí příští ročník Tipsport extraligy ve Vsetíně

Aktuální zprávy
PÁ 28. 5. 2004
Z n o j m o - V Lukově u Zlína byl u příležitosti zasedání Asociace profesionálních klubů rozlosován nový ročník Tipsport extraligy. Soutěž se rozběhne 10. září a v 1. kole se Znojemští orli představí na stadionu Na Lapači, kde změří síly se Vsetínem. Poprvé se pak představí na domácím ledě v neděli 12. září, kdy je čeká souboj se Spartou Praha. Poslední 52. kolo základní části se uskuteční 1. března 2005 a mistr extraligy bude znám nejpozději 17. dubna, což je nejzašší termín sedmého finálového utkání.
Vstupenky na MS IIHF 2024 v Česku Vzhledem ke Světovému poháru se v srpnu neuskuteční Pohár České pojišťovny, Euro Hockey Tour se tak bude skládat jen ze tří turnajů. Extraligová soutěž bude mít tradiční přestávky od 11. do 14. listopadu (Karjala Cupu), 16. až 19. prosince (Pohár Baltika) a od 10. do 13. února (Švédské hokejové hry), přibude pauza od 14. do 16. ledna kvůli poháru Super Six, kterého se zúčastní český mistr ze Zlína. Utkání hvězd mezi výběry české a slovenské extraligy budou 22. ledna hostit Vítkovice, 41. kolo se z tohoto důvodu bude předehrávat již ve čtvrtek 20. ledna. Kompletní rozlosování Znojemských Orlů v nadcházejícím extraligovém ročníku naleznete ZDE.