Orli uzavřeli mediální partnerství s Buggyrou

Aktuální zprávy
PÁ 27. 2. 2015
Zajímavým novým mediálním partnerem se mohou pochlubit Orli Znojmo. Tým Buggyra je jedním z nejúspěšnějších týmů v rámci evropského truckracingu a účastní se také slavné Rallye Dakar. Před nedělním zápasem s Linzem se na stadionu představí dokonce dakarský speciál Martina Kolomého.

Se svým vývojovým centrem sídlícím v České republice (BUGGYRA Technology Center), Dubaji a Singapuru, se Buggyra řadí mezi přední světové vývojáře speciálních technologií. Po zisku osmi evropských titulů a pěti světových rychlostních rekordů se vydala vstříc nové výzvě v podobě slavné Rallye Dakar. Se znojemským hokejem ji svedly dohromady především společné marketingové, ale také sportovní zájmy.

"V obou případech se jedná o chlapské sporty, kde se na nějakou tu ránu nehledí. Ještě důležitější je ale pro nás skutečnost, že se mezinárodní hokejová EBEL liga hraje mimo jiné v Rakousku, Itálii a Maďarsku, tedy v zemích, ve kterých máme vzhledem ke konání podniků ME tahačů své marketingové zájmy," uvedl sportovní ředitel roudnického týmu Jan Kalivoda.

K první společné akci dojde již nyní, kdy se u příležitosti utkání Znojmo – Linz představí zájemcům mimo jiné dakarský speciál Martina Kolomého. Samotný jezdec pak zahájí utkání vysílané přímým přenosem na SPORT5 vhozením úvodního buly. Jak dodal Jan Kalivoda, uvítala by Buggyra, pokud by se ve vyřazovací soutěži potkali Orli s týmem maďarského Féherváru. Jeho příznivcem je totiž úřadující mistr Evropy Norbert Kiss.

"Jsme rádi, že se podařilo navázat toto partnerství, které nám otevírá nový marketingový prostor. Team Buggyra má zvuk, velkou mediální sílu a již dlouho se pohybuje v mezinárodních vodách. V tomto ohledu se můžeme lecčemu přiučit a pracovat na zlepšení. Díky regionům, ve kterých působíme, jsme i my zajímavým partnerem a věříme, že vzájemná spolupráce přinese užitek oběma stranám. Již na tuto neděli jsme přichystali pro fanoušky první společnou akci, kdy ve Znojmě bude k vidění dakarský závodní speciál spolu s dvěma piloty Buggyra teamu Martinem Kolomým a Davidem Vršeckým," zve fanoušky manažer Orlů Znojmo Petr Veselý.

Program prezentace Buggyry ve Znojmě v neděli 1. března:

• od zhruba 16:00 bude k prohlídce před zimním stadionem připravena závodní TATRA 815 FATBOY
  • za Tým Buggyra budou přítomni piloti Martin Kolomý a David Vršecký
  • fanoušci budou moci získat dárkové předměty, plakáty, podpisy jezdců atd.
  • o přestávce zápasu Znojmo – Linz proběhne diskuse s jedním z pilotů a přestávková soutěž o speciální ceny od Buggyra racing teamu
  • na konci utkání bude vyhlášen Buggyra hráč utkání

» Více fotografií Buggyra Racing Teamu najdete zde