Orlí turnaj v minihokeji: 52 hráčů si vyzkoušelo zápasovou atmosféru

Žákovský hokej
PO 27. 3. 2017
Úctyhodných dvaapadesát kmenových hráčů přípravky Orlů Znojmo se o posledním březnovém víkendu zúčastnilo turnaje v minihokeji na znojemském zimním stadionu.

Turnaje se zúčastnili hráči ročníku 2009 až 2012, kteří vytvořili čtyři mužstva. Ta se proti sobě střetla vždy jedenkrát.

Turnaj probíhal v zábavné a příjemné atmosféře, v duchu fair-play, kde v konečném důsledku našlo o vítězství, ale o příjemný prožitek ze hry a hokejovou zábavu.

Velký počet chlapců i dívek si vůbec poprvé vyzkoušel zápasovou atmosféru MINIHOKEJE, což byl hlavní cíl celého turnaje.

"Jsem velice rád, že se nám podařilo tento turnaj uspořádat. Naší myšlenkou je, aby se z něj stala tradice. Realizace by nebyla možná bez podpory Města Znojma, CYKLO Kučera, s.r.o. a vedení HC Orli Znojmo - mládež. Tímto jim děkujeme," prohlásil trenér Jan Vlašín.

"Chtěl bych dále poděkovat především všem zúčastněným hráčům, rodičům, trenérům, rozhodčím a všem, kteří pomohli vytvořit rodinnou atmosféru v průběhu celého turnaje," dodal.

» Kompletní fotogalerii z turnaje od Tomáše Žáka najdete zde