Orli rozdali vysvědčení na ZŠ v Břežanech

Charita
SO 29. 6. 2013
<em>Břežany</em> - Nečekaný závěr školního roku prožili školáci na základní škole v Břežanech na Znojemsku. U předávání vysvědčení jim totiž asistovali Peter Pucher a Jiří Beroun. Dvojice Orlů se zúčastnila ocenění nejlepších žáků, kromě vysvědčení rozdávala také podpisové a hokejové karty, sladké překvapení a starším dětem i lístky na hokejové zápasy.
Vstupenky na Betano Hockey Games 2024

"Jsme rádi, že jsme dětem mohli touto cestou zpříjemnit poslední den školního roku. Osobně se mi akce líbila. Doufám, že dětem také a že na ni budou rádi vzpomínat," konstatoval útočník Peter Pucher.

"Chtěli bychom touto cestou Orlům Znojmo poděkovat. Byla to krásná akce a velký zážitek pro děti," řekl jeden z členů učitelského sboru ZŠ Břežany Libor Rožnovský.

» Fotogalerii z celé akce najdete zde.