Orli Znojmo se objeví na obrazovkách O2 TV!

ICE Hockey League
ČT 15. 9. 2016
Utkání Orlů Znojmo v EBEL se nově objeví na obrazovkách O2 TV, která se stává hlavním mediálním partnerem klubu! Přímé přenosy odstartují již v pátek 16. září od 16.55 hodin, kdy se Znojmo utká v repríze loňského finále s mistrovským Salzburgem. Prvním utkáním sezony provede fanoušky komentátorské duo Jan Homolka, Libor Basík.

Diváci televize O2 TV se nyní vedle fotbalu, tenisu či bojových sportů dočkají také ledního hokeje. V příštím roce bude rovněž spuštěn speciální hokejový kanál O2 TV Hokej, jenž nabídne navíc další atraktivní obsah. „EBEL liga bude takovou přípravou na naši novou stanici O2 TV Hokej. Dáváme tím jasný signál, že se chceme věnovat hokeji i v budoucnu,“ říká Marek Kindernay, výkonný ředitel O2 TV Sport, a hned vzápětí doplnil: „Znojmo předvádí každoročně atraktivní hokej, patří k favoritům soutěže. Máme zakoupená práva i na play off, včetně případného finále.“

Jihomoravský celek začal hrát prestižní mezinárodní Erste Bank Eishockey Ligu od sezony 2011/2012 a zatím se pokaždé probojoval do vyřazovacího play off. V minulém ročníku přišel úspěch největší. Pod vedením kouče Jiřího Režnara se znojemský výběr dostal až do finále, kde v napínavé sérii podlehl EC Red Bullu Salzburg 2:4 na zápasy. Mezinárodní EBEL hrají kromě Znojma a rakouských týmů také mužstva ze Slovinska, Maďarska nebo Itálie.

„Jsme nesmírně rádi, že se nám ještě před startem ligy podařilo dotáhnout a podepsat víceletou smlouvu o spolupráci, a Orli Znojmo se tak zařadí do balíčku exkluzivního sportovního obsahu, který O2 TV nabízí. Stává se naším hlavním mediálním partnerem a zároveň významným partnerem klubu,“ podotýká Petr Veselý, manažer Orlů Znojmo.

„Fanoušci se mohou těšit na nejméně 10 přímých přenosů domácích zápasů, plus případné play off, v nejvyšší HD kvalitě, ale také na vybraná utkání z venkovních kluzišť. O2 TV je jedním z nejsilnějších hráčů na mediálním poli v České a Slovenské republice a díky vzájemné spolupráci získáváme významnou platformu pro propagaci našeho klubu,“ uvedl Petr Veselý.

Vedle přenosů na O2 TV pokračují Orli také ve spolupráci s dalším mediálním partnerem klubu, společností Playo.tv. Jejím prostřednictvím budou opět odvysílány všechny domácí utkání. Podrobnosti vzájemné spolupráce přineseme již brzy na hcorli.cz.

V tuto chvíli plánované přenosy:

16. 9., 17:00 Orli Znojmo – Red Bull Salzburg
30. 9., 18:30 Orli Znojmo – UPC Vienna Capitals