Odveta s Grazem je tu, vstup zdarma pro všechny ženy!

PO 19. 11. 2012
<em>Znojmo</em> - Po osmačtyřiceti hodinách čeká na znojemské hokejisty odveta s rakouským Grazem. Odveta, kterou budou chtít svěřenci trenéra Martina Stloukala bezpodmínečně vyhrát, neboť nedělní duel v Rakousku se jim dle představ nepovedl a prohráli 0:3. Atmosféru úterního utkání navíc okoření první hokejová Ladies Night, kromě bezplatného vstupu čeká na všechny návštěvnice malý dárek a další překvapení. Proto neváhejte, a udělejte si v 19:15 cestu na zimní stadion.

Rakouský Graz vystoupal po nedělní výhře až na šestou příčku tabulky EBEL a od čtvrtých Orlů jej dělí pouhý bod. Nejproduktivnějším hráčem kádru nadále zůstává útočník Greg Day (9 + 15) a Cole Rodney Jarrett (5 + 14) je nejlepším obráncem.

foto
⇒  Zápasy s Grazem byly loni hodně vyhecované

Co se „devětadevadesátkám“ nedaří, je fair-play. Po dvaadvaceti kolech jsou na posledním místě. Na trestné lavici si odpykali celkem 11 hodin a 44 minut (152 dvouminutových, 16 pětiminutových a 10 desetiminutových trestů, 9 trestů do konce utkání a 2 tresty ve hře). To Znojmo se pohybuje na opačném konci této tabulky. Prozatím si vysloužilo 3 hodiny a 46 minut trestů (103 dvouminutových a 4 pětiminutové).

„Výhra 3:0 se nezrodila tak jednoduše, jak to vypadá. Byl to těžký zápas, v němž jsme měli štěstí, když jsme se dostali do dvoubrankového náskoku,“ rozebírá nedělní duel trenér Rakušanů Mario Richter. „Češi budou chtít vyhrát. Očekáváme, že na nás hned od začátku vlétnou. Především před domácím publikem je tým velmi silný. Přesto chceme opět bodovat,“ dodává.

Z kabiny Orlů

Znojmo se střetne s rakouským Grazem letos již potřetí. Prozatím vybojovalo jediný bod za prohru po samostatných nájezdech. Ani loni se mu proti tomuto celku nedařilo. Z šesti pokusů zvítězilo pouze jednou.

„Už po deseti minutách jsme prohrávali o dvě branky, což se špatně dohání,“ vrací se k nedělnímu utkání obránce Lubomír Štach a je přesvědčený, že prohru 0:3 tým v úterý odčiní. „Když se dostaneme hned na začátku do vedení, hned se nám bude hrát líp. Graz je bruslařsky velmi silný a před brankou umí vytvořit pevný obranný val,“ pokračuje šestadvacetiletý zadák. „Musíme každý hrát to, co po nás trenéři chtějí. Fanoušci se mohou v každém případě těšit na výborný hokejový večer!“

Pro všechny ženy vstup ZDARMA!

Klub připravil na úterní utkání Znojmo - Graz první hokejovou Ladies Night. Všechny ženy mají vstup zdarma, navíc na ně čeká několik překvapení. Více informací zde.