Odveta proti Zlínu ve čtvrtek

ST 23. 8. 2006
Z n o j m o - Po úterní porážce ve Zlíně čeká na Orly ve čtvrtek odveta na domácím ledě. Mají co oplácet, určitě se budou snažit odčinit vysokou prohru, kterou jim tým HC Hamé nadělil. Bude to předposlední přípravné utkání Znojma na domácím ledě. Čeká je ještě úterní zápas v Třinci a přípravu završí v pátek doma s Olomoucí . Odveta proti zlínským Medvědům začíná v 17:30 hod.
Vstupenky na Betano Hockey Games 2024 Orlům se zápas ve Zlíně příliš nepovedl, již ve čtvrté minutě prohrávali 0:2. „Dostali jsme dva rychlé góly a to nás zabrzdilo,“ sděluje trenér Hořava. Znojmu se podařilo v přesilovce Hamanem snížit, ale to bylo vše. „Dobře hrála čtvrtá lajna a výborně zachytal Trvaj,“ chválí znojemský kouč.

foto/
≡
V utkání nenastoupil nový útočník Aleš Pařez, který je ve Znojmě na zkoušku. Poprvé se představí ve čtvrtek a poté se rozhodne o jeho možném angažmá.

HC Hamé si výhrou nad Znojmem udrželo neporazitelnost na vlastním ledě v letošní přípravě. Za sebou má turnaj Pavla Zábojníka ve Zvolenu, kde skončilo na třetím místě, dále se zúčastnilo Rona cupu v Trenčíně, kde skončilo na druhém místě.

Sestava Zlína z posledního utkání:
Čech - Hamrlík, Galvas, Nosek, Zubíček, Vosátko, Sekeráš, Lučka, Horáček - Tomík, Leška, Melenovský - Okál, Čech, Rachůnek - Kovář, Kašpařík, Kubiš – R. Pšurný, Balán, M. Pšurný

Předpokládaná sestava Znojma:
Trvaj – Bičánek, Kotaška, Jareš, Čakajík, Turoň, Mojžíš, Šmach, Němeček – Růžička, Pucher, Kucharczyk – Selingr, Dopita, Erat – Plášek, Haman, Beroun – Vaškovič, Harand, Říha - Pařez