Erste

Na úvod I. ligy přijede nováček ze Šumperka

Na úvod I. ligy přijede nováček ze Šumperka
19.5.2009 | GaZ

Znojmo - První hokejová liga již zná své rozlosování, zatím ale bez definitivních termínů hracích dnů, které budou v nejbližší době doplněny. Na schůzce zástupců klubů ve Velké Bíteši se tito usnesli, že se soutěž odehraje v jedné skupině, ve které všech šestnáct účastníků bude hrát systémem každý s každým doma a venku. Následovat bude nadstavbová část, která bude nalosována dle pravidla sudý - lichý. Systém zůstává tedy prakticky stejný jako v minulé sezóně. Uskuteční se i předkolo play off a také skupina play out, z níž dva nejhorší celky sestoupí do druhé ligy. Orli zahájí sezónu 12. září domácím zápasem proti týmu Šumperka.

Rozlosování soutěže

1. kolo (12.9.2009)
Beroun - Ústečtí Lvi, Olomouc - Vrchlabí, Tábor - Havířov, Chrudim - Benátky n. Jiz., Orli Znojmo - Šumperk, Chomutov - Hradec Králové, Dukla Jihlava - Třebíč a Havlíčkův Brod - Kadaň

2. kolo
Ústečtí Lvi - Kadaň, Třebíč - Havlíčkův Brod, Hradec Králové - Dukla Jihlava, Šumperk - Chomutov, Benátky n. Jiz. - Orli Znojmo, Havířov - Chrudim, Vrchlabí - Tábor a Beroun - Olomouc

3. kolo
Olomouc - Ústečtí Lvi, Tábor - Beroun, Chrudim - Vrchlabí, Orli Znojmo - Havířov, Chomutov - Benátky n. Jiz., Dukla Jihlava - Šumperk, Havlíčkův Brod - Hradec Králové a Kadaň - Třebíč

4. kolo
Ústečtí Lvi - Třebíč, Hradec Králové - Kadaň, Šumperk - Havlíčkův Brod, Benátky n. Jiz. - Dukla Jihlava, Havířov - Chomutov, Vrchlabí - Orli Znojmo, Beroun - Chrudim a Olomouc - Tábor

5. kolo
Tábor - Ústečtí Lvi, Chrudim - Olomouc, Orli Znojmo - Beroun, Chomutov - Vrchlabí, Dukla Jihlava - Havířov, Havlíčkův Brod - Benátky n. Jiz., Kadaň - Šumperk a Třebíč - Hradec Králové

6. kolo
Ústečtí Lvi - Hradec Králové, Šumperk - Třebíč, Benátky n. Jiz. - Kadaň, Havířov - Havlíčkův Brod, Vrchlabí - Dukla Jihlava, Beroun - Chomutov, Olomouc - Orli Znojmo a Tábor - Chrudim

7. kolo
Chrudim - Ústečtí Lvi, Orli Znojmo - Tábor, Chomutov - Olomouc, Dukla Jihlava - Beroun, Havlíčkův Brod - Vrchlabí, Kadaň - Havířov, Třebíč - Benátky n. Jiz. a Hradec Králové - Šumperk

8. kolo
Ústečtí Lvi - Šumperk, Benátky n. Jiz. - Hradec Králové, Havířov - Třebíč, Vrchlabí - Kadaň, Beroun - Havlíčkův Brod, Olomouc - Dukla Jihlava, Tábor - Chomutov a Chrudim - Orli Znojmo

9. kolo
Orli Znojmo - Ústečtí Lvi, Chomutov - Chrudim, Dukla Jihlava - Tábor, Havlíčkův Brod - Olomouc, Kadaň - Beroun, Třebíč - Vrchlabí, Hradec Králové - Havířov a Šumperk - Benátky n. Jiz.

10. kolo
Ústečtí Lvi - Benátky n. Jiz., Havířov - Šumperk, Vrchlabí - Hradec Králové, Beroun - Třebíč, Olomouc - Kadaň, Tábor - Havlíčkův Brod, Chrudim - Dukla Jihlava a Orli Znojmo - Chomutov

11. kolo
Chomutov - Ústečtí Lvi, Dukla Jihlava - Orli Znojmo, Havlíčkův Brod - Chrudim, Kadaň - Tábor, Třebíč - Olomouc, Hradec Králové - Beroun, Šumperk - Vrchlabí a Benátky n. Jiz. - Havířov

12. kolo
Ústečtí Lvi - Havířov, Vrchlabí - Benátky n. Jiz., Beroun - Šumperk, Olomouc - Hradec Králové, Tábor - Třebíč, Chrudim - Kadaň, Orli Znojmo - Havlíčkův Brod a Chomutov - Dukla Jihlava

13. kolo
Dukla Jihlava - Ústečtí Lvi, Havlíčkův Brod - Chomutov, Kadaň - Orli Znojmo, Třebíč - Chrudim, Hradec Králové - Tábor, Šumperk - Olomouc, Benátky n. Jiz. - Beroun a Havířov - Vrchlabí

14. kolo
Ústečtí Lvi - Vrchlabí, Beroun - Havířov, Olomouc - Benátky n. Jiz., Tábor - Šumperk, Chrudim - Hradec Králové, Orli Znojmo - Třebíč, Chomutov - Kadaň a Dukla Jihlava - Havlíčkův Brod

15. kolo
Havlíčkův Brod - Ústečtí Lvi, Kadaň - Dukla Jihlava, Třebíč - Chomutov, Hradec Králové - Orli Znojmo, Šumperk - Chrudim, Benátky n. Jiz. - Tábor, Havířov - Olomouc a Vrchlabí - Beroun

16. kolo
Ústečtí Lvi - Beroun, Vrchlabí - Olomouc, Havířov - Tábor, Benátky n. Jiz. - Chrudim, Šumperk - Orli Znojmo, Hradec Králové - Chomutov, Třebíč - Dukla Jihlava a Kadaň - Havlíčkův Brod

17. kolo
Kadaň - Ústečtí Lvi, Havlíčkův Brod - Třebíč, Dukla Jihlava - Hradec Králové, Chomutov - Šumperk, Orli Znojmo - Benátky n. Jiz., Chrudim - Havířov, Tábor - Vrchlabí a Olomouc - Beroun

18. kolo
Ústečtí Lvi - Olomouc, Beroun - Tábor, Vrchlabí - Chrudim, Havířov - Orli Znojmo, Benátky n. Jiz. - Chomutov, Šumperk - Dukla Jihlava, Hradec Králové - Havlíčkův Brod a Třebíč - Kadaň

19. kolo
Třebíč - Ústečtí Lvi, Kadaň - Hradec Králové, Havlíčkův Brod - Šumperk, Dukla Jihlava - Benátky n. Jiz., Chomutov - Havířov, Orli Znojmo - Vrchlabí, Chrudim - Beroun a Tábor - Olomouc

20. kolo
Ústečtí Lvi - Tábor, Olomouc - Chrudim, Beroun - Orli Znojmo, Vrchlabí - Chomutov, Havířov - Dukla Jihlava, Benátky n. Jiz. - Havlíčkův Brod, Šumperk - Kadaň a Hradec Králové - Třebíč

21. kolo
Hradec Králové - Ústečtí Lvi, Třebíč - Šumperk, Kadaň - Benátky n. Jiz., Havlíčkův Brod - Havířov, Dukla Jihlava - Vrchlabí, Chomutov - Beroun, Orli Znojmo - Olomouc a Chrudim - Tábor

22. kolo
Ústečtí Lvi - Chrudim, Tábor - Orli Znojmo, Olomouc - Chomutov, Beroun - Dukla Jihlava, Vrchlabí - Havlíčkův Brod, Havířov - Kadaň, Benátky n. Jiz. - Třebíč a Šumperk - Hradec Králové

23. kolo
Šumperk - Ústečtí Lvi, Hradec Králové - Benátky n. Jiz., Třebíč - Havířov, Kadaň - Vrchlabí, Havlíčkův Brod - Beroun, Dukla Jihlava - Olomouc, Chomutov - Tábor a Orli Znojmo - Chrudim

24. kolo
Ústečtí Lvi - Orli Znojmo, Chrudim - Chomutov, Tábor - Dukla Jihlava, Olomouc - Havlíčkův Brod, Beroun - Kadaň, Vrchlabí - Třebíč, Havířov - Hradec Králové a Benátky n. Jiz. - Šumperk

25. kolo
Benátky n. Jiz. - Ústečtí Lvi, Šumperk - Havířov, Hradec Králové - Vrchlabí, Třebíč - Beroun, Kadaň - Olomouc, Havlíčkův Brod - Tábor, Dukla Jihlava - Chrudim a Chomutov - Orli Znojmo

26. kolo
Ústečtí Lvi - Chomutov, Orli Znojmo - Dukla Jihlava, Chrudim - Havlíčkův Brod, Tábor - Kadaň, Olomouc - Třebíč, Beroun - Hradec Králové, Vrchlabí - Šumperk a Havířov - Benátky n. Jiz.

27. kolo
Havířov - Ústečtí Lvi, Benátky n. Jiz. - Vrchlabí, Šumperk - Beroun, Hradec Králové - Olomouc, Třebíč - Tábor, Kadaň - Chrudim, Havlíčkův Brod - Orli Znojmo a Dukla Jihlava - Chomutov

28. kolo
Ústečtí Lvi - Dukla Jihlava, Chomutov - Havlíčkův Brod, Orli Znojmo - Kadaň, Chrudim - Třebíč, Tábor - Hradec Králové, Olomouc - Šumperk, Beroun - Benátky n. Jiz. a Vrchlabí - Havířov

29. kolo
Vrchlabí - Ústečtí Lvi, Havířov - Beroun, Benátky n. Jiz. - Olomouc, Šumperk - Tábor, Hradec Králové - Chrudim, Třebíč - Orli Znojmo, Kadaň - Chomutov a Havlíčkův Brod - Dukla Jihlava

30. kolo
Ústečtí Lvi - Havlíčkův Brod, Dukla Jihlava - Kadaň, Chomutov - Třebíč, Orli Znojmo - Hradec Králové, Chrudim - Šumperk, Tábor - Benátky n. Jiz., Olomouc - Havířov a Beroun - Vrchlabí

 
Co jsme psali před lety
Facebook