Klub předal postiženým dětem v rámci Mikulášské besídky dárečky

Charita
PÁ 14. 12. 2012
<em>Znojmo</em> - Dne 4. prosince 2012 odpoledne se na Jezuitské ulici konala Mikulášská besídka pro zdravotně a tělesně postižené děti z internátu na Veselé ulici ve Znojmě. Bohatý kulturní program se všem líbil. Děti dostaly plno dárečků, mezi nimi i dort s logem Orla, dres, šály, hráčské kartičky a další klubové suvenýry. "Jsem rád, že jsme dětem udělali radost alespoň drobnými dárky," řekl marketingový manažer Orlů Mgr. Petr Veselý.

Úvodem se povídalo o Mikuláši a čertovi, kteří se zanedlouho objevili ve dveřích sálu. Po hezké říkance a písničce děti dostaly za odměnu mikulášské balíčky. Poté následoval bohatý program, kde děti z internátu předvedly své nejlepší kousky – tance, zpěv a hru na harmoniku. Dále vystoupila Tereza Holubová, předskokanka zpěváka Tomáše Kluse, která zazpívala nádherné písničky. U všech přítomných to vzbudilo opravdu velký ohlas. Podobně jako vystoupení taneční skupiny Mighty Shake.

Děti se mohly těšit také na trio Angel Brown, Phoenix, Magic a jejich známý song Znojmo. S překvapením přišli s pověřením obchodního a marketingového manažera pana Mgr. Petra Veselého a klubu HC Orli Znojmo Vlastík Vošmera a Jirka Malár, kteří dětem předali orlí dort, dres, šály a alba s kartičkami. Každé dítě navíc dostalo plakát, propisku a odznak. Překvapené děti byly nadšené z dárků nadšené.

Mikulášskou besídku ukončilo vystoupení břišních tanečnic a pravá nefalšovaná čertovská diskotéka.

Vlastík Vošmera
Jirka Malár