Hledáme nového redaktora pro klubový web

24.9.2017 | Redakce

Redakce oficiálního webu znojemského hokeje www.hcorli.cz hledá posilu do svého týmu, která se bude podílet především na práci pro mládež. Získejte nové zkušenosti a zážitky z hokejového prostředí!

Hledáme redaktora či redaktorku, jehož náplní bude hlavně tvorba článků, reportáží a textových online přenosů ze zápasů mládežnických kategorií Orlů (především juniorů a dorostu) pro web www.hcorli.cz. Po získání zkušeností je možné zapracování také do chodu redakce při zápasech A-týmu v EBEL lize.

Po zájemcích požadujeme:

• pozitivní a aktivní přístup
  • časovou flexibilitu (možnost docházet na naprostou většinu domácích zápasů juniorů)
  • znalost českého jazyka (!)
  • domácí připojení k internetu

Nabídnout můžeme následující:

• zajímavou zkušenost a náhled do hokejového zákulisí
  • vstup zdarma na domácí zápasy EBEL ligy
  • práci z pohodlí vašeho domova
  • finanční odměnu (v řádu stokorun - závisící na odvedené práci)
  • práci v mladém týmu
  • možnost kariérního růstu

Nabízíme možnost realizace vlastních nápadů. Ti nejúspěšnější budou mít možnost podílet se na akcích firmy eSports.cz u národního týmu či v zahraničí. Jedná se o skvělou příležitost například pro zájemce o budoucí studium žurnalistiky, což ale samozřejmě není podmínkou. Stejně tak není nijak omezující váš věk, záleží jen na vašich schopnostech.

Pokud máte zájem, kontaktujte nás na e-mailové adrese hcorli@gmail.com, kde vám rádi sdělíme další podrobnosti, případně zodpovíme vaše dotazy. Do e-mailu uveďte své jméno, věk, bydliště, studium či zaměstnání a vaše případné zkušenosti s českým jazykem.

Co jsme psali před lety