Hledáme nové redaktory

ČT 12. 5. 2011
Redakce internetových stránek Orli Znojmo hledá posily pro rozšíření svého redakčního týmu. Získejte nové zkušenosti a zážitky z hokejového prostředí a pomozte vytvářet kvalitní a sledované zpravodajství o událostech a zápasech znojemského týmu!

Po zájemcích požadujeme:

• účast na velké většině domácích zápasů
  • dobrou znalost českého jazyka
  • domácí připojení k internetu
  • ochotu učit se novým věcem

Nabídnout můžeme následující:

• zajímavou zkušenost a náhled do hokejového zákulisí
  • vstupy na většinu stadionů zdarma
  • finanční odměnu (v řádu stokorun) závisící na odvedené práci

Jedná se o skvělou příležitost například pro zájemce o studium žurnalistiky, což ale samozřejmě není podmínkou. Stejně tak není nijak omezující váš věk, záleží jen na vašich schopnostech.

Pokud máte zájem, kontaktujte nás na mailové adrese hcorli@gmail.com, kde vám rádi sdělíme další podrobnosti, případně zodpovíme vaše dotazy.

Do mailu prosím uveďte své jméno, věk, zkušenosti s prací na počítači (úprava fotek, videa, zkušenosti s grafickými programy atd.) a případně studium, zejména pokud studujete mimo Znojmo.