EBEL znovu v televizi! Zápas proti Vídni odvysílá SPORT 5

ICE Hockey League
SO 17. 1. 2015
Po měsíci se znojemští hokejisté představí znovu před televizními kamerami. Možnost zhlédnout jejich nedělní střetnutí s rakouskou Vídní budou mít fanoušci po celé republice. Zápas odvysílá v přímém přenosu stanice SPORT 5.

Zápas proti Vídni přímo ze Znojma odkomentují Radek Macháček, šéfredaktor SPORT 5 a dlouholetý komentátor sportovních přenosů, spolu s ním jako expert Martin Procházka, bývalý český hokejový reprezentant, několikanásobný mistr světa a vítěz Zimních olympijských her z Nagana, nyní moderátor hokejových magazínů Extraligová tříšť a Hokejová pětka.

Televizní kanál SPORT 5 je pro diváky dostupný volně v síti pozemního digitálního vysílání Multiplex 3 a nově v Regionální síti 8. Většina české populace si tak může jednoduše naladit program SPORT 5 pomocí svých set-top boxů nebo vestavěných tunerů, které dnes má většina moderních televizních přijímačů. Pokrytí dosáhlo 85 % populace v České republice, zároveň došlo k rozšíření i na Slovensku. Na území Česka a Slovenska zůstává SPORT 5 u všech kabelových operátorů a na satelitu (Sky link, UPC), je také součástí programové nabídky služby Topfun.

„Pokud vše dopadne podle očekávání, budeme jednat o možnosti vysílání zápasů play-off. Věříme, že nám tato spolupráce výrazně pomůže dále zviditelnit znojemský hokej a město Znojmo v rámci České republiky," řekl manažer klubu Petr Veselý.

Vysílací časy utkání Orli Znojmo – UPC Vienna Capitals
přímý přenos18. 1. v 17:25