Drama až do konce postup nepřineslo

Zápas
NE 14. 3. 2004
Z n o j m o - Infarktový zápas viděla zaplněná znojemská Hostan arena. Sedmý čtvrtfinálový zápas nerozhodlo ani desetiminutové prodloužení, ale až samostatné nájezdy. V nich byli úspěšnější střelci Slavie, konkrétně Klepiš, který vstřelil ten rozhodující. V první třetině se skóre měnilo rychle, ale spokojeněji do šaten odcházeli domácí s jednogólovým náskokem po trefách <b>Baruse a Puchera</b>. Slavie dokázala ve druhé dvacetiminutovce srovnat a stav 2:2 vydržel i přes spoustu šancí na obou stranách až do konce prodloužení. Znojmu se počtvrté za sebou nepodařilo probít přes první kolo play-off, ale závěr sezóny to byl parádní. Bojovalo se až do poslední možné chvíle a diváci si jistě přišli na své.