Do letní přípravy s posíleným realizačním týmem

Aktuální zprávy
SO 14. 5. 2016
Letní přípravu na novou sezónu odstartuje jádro znojemského A-mužstva v pondělí 16. května. Bude u toho také posílený realizační tým klubu, který na pozici asistenta rozšíří Jiří Žůrek. Novou pozici kondičního trenéra zaujme Radek Výtisk.

Trenérský štáb i nadále povede z pozice hlavního kouče Jiří Režnar, který tak na jihu Moravy začíná už svou čtvrtou sezónu. Na pozici asistenta přichází Jiří Žůrek, jenž se s Režnarem setkal ještě v pozici hráče v tehdy extraligové Opavě. Má za sebou například angažmá u juniorky Karlových Varů v MHL a ve Znojmě bude mít na starosti herní část.

Miroslav Vybíral, který zastával pozici asistenta už v loňské sezóně, se bude věnovat primárně videokoučingu a statistikám. Sportovním manažerem zůstává Rostislav Dočekal, trenérem brankářů Petr Hrachovina.

Druhou novou tváří v realizačním týmu Orlů je pak kondiční trenér Radek Výtisk. Bratr extraligového obránce Jana působil ve stejné pozici naposledy u reprezentačního týmu žen a ve Znojmě se bude kromě fyzické přípravy starat i o individuální dotrénovávání hráčů.

Jádro A-mužstva se společně s realizačním týmem sejde poprvé v pondělí 16. května dopoledne na zimním stadionu, kde začíná letní příprava.

Realizační tým Orlů Znojmo pro sezónu 2016/17
Sportovní manažerRostislav Dočekal