Další změny v sestavě: zůstává Ondrej Šedivý, odchází Adam Havlík

Aktuální zprávy
ÚT 5. 5. 2015
Vedení Orlů oznámilo další dvě změny v kádru pro následující sezonu. V sestavě zůstává jeden z klíčových hráčů loňského play-off Ondrej Šedivý, klub naopak po vzájemné dohodě opouští Adam Havlík, který si momentálně vybírá z několika nabídek ze zahraničí.
Vstupenky na Betano Hockey Games 2024

Po intenzivních jednáních se vedení klubu podařilo udržet nejproduktivnějšího Orla z loňského play-off Ondreje Šedivého. I v základní části hrál s bilancí více než jednoho bodu na zápas, vedení Znojma proto o udržení pětadvacetiletého útočníka velmi stálo.

„Jsme velmi rádi, že jsme se dohodli na další spolupráci. Ondrej na konci základní části a v play-off podával kvalitní výkony, jsme proto velmi rádi, že se nám jej podařilo podepsat," uvedl sportovní manažer českého zástupce v EBEL Rostislav Dočekal.

Šedivý přišel do Znojma v průběhu loňské sezóny z extraligových Vítkovic, rychle se adaptoval na novou soutěž a na křídle druhého útoku patřil k lídrům klubové ofenzivy.

Kádr naopak po vzájemné dohodě opouští útočník Adam Havlík. „Tušili jsme, že po hráči Adamových kvalit bude poptávka ze zahraničí. Nabídky se skutečně objevily, Adamovi v jeho rozvoji bránit nebudeme. Tímto bychom mu chtěli poděkovat za vše, co pro znojemský klub v minulých letech odvedl, a popřát mu mnoho štěstí v jeho další kariéře," řekl Dočekal.

Adam Havlík odehrál v dresu A-týmu Znojma 312 utkání, při nichž nasbíral 210 bodů. Za Orly okusil extraligu, první ligu i EBEL. Byl také u titulu znojemské juniorky z roku 2011 a dlouhodobě patřil k nejproduktivnějším útočníkům kádru.