Čtvrťáci podali na vánočním turnaji i přes velkou marodku kvalitní výkon

Žákovský hokej
ÚT 10. 1. 2017
Výběr znojemských čtvrťáků odehrál 26. prosince 2016 vánočního turnaj O pohár města Břeclavi. I přes marodku se hráči v boji neztratili a obsadili čtvrté místo.

Bohužel na tento turnaj postihla čtvrťáky marodka, a proto byl tým doplněn i o hráči třetích tříd. Nutno však podotknout, že ani tito hokejisté se v boji neztratili. Dokázali se rychle sehrát a za úžasné podpory rodičů i trenérů předvedli skvělý týmový výkon.

Kluci měli skvělou atmosféru podpořenou fanděním všech zúčastněných rodičů. Hráli na výbornou a neudělali sobě ani svým trenérům ostudu. Nutno ještě zdůraznit vynikající výkon gólmana, který odchytal celých 160 minut. Pokud pojedeme na vánoční turnaj i příští rok, doufejme, že to překoná ten letošní, a kluci si přeci jen odvezou i nějakou tu medaili.

Výsledky Znojma
SKLH Žďár nad Sázavou - HC Znojemští Orli 6:0
HK Lokomotiva Nové Zámky - HC Znojemští Orli 5:0
HC Olomouc - HC Znojemští Orli 5:3 (branky: Hobza 2, Szabo)
HC Lvi Břeclav - HC Znojemští Orli 1:3 (branky: Szabo, Novák, Kylian)
SKLH Žďár nad Sázavou - HC Znojemští Orli 4:0
HK Lokomotiva Nové Zámky - HC Znojemští Orli 0:2 (branky: Stibůrek, Pavelčík)
HC Olomouc - HC Znojemští Orli 4:0
HC Lvi Břeclav - HC Znojemští Orli 0:2 (branky: Hobza, Kylian)

Vítězem turnaje se stal Žďár nad Sázavou, druhé místo braly Nové Zámky a třetí Olomouc. Čtvrtí skončili znojemští hokejisté a na poslední pozici se umístila Břeclav.