Chybělo nám štěstí, věděl po zápase gólman Kacetl

Rozhovory
ČT 18. 8. 2011
<em>Znojmo</em> - Minulou sezónu se stal hrdinou posledních zápasů ve Znojmě. Letos se pere o pozici jedničky se zkušeným Lukášem Sáblíkem a jednadvacetiletým Filipem Landsmanem. Odchytal zatím jedinou výhru mezi přípravnými zápasy Orlů. A to proti kvalitnímu soupeři z Erste Bank Eishockey ligy, Jesenici. Přesto Ondřej Kacetl dodává: "Bude chytat ten lepší."

Jak byste zhodnotil zápas s Jihlavou?
Zápas byl dobrý a těžký. Kluci toho mají dost natrénováno, jsou v plné přípravě. Bylo to těžké, chybělo nám štěstí a nedaří se ani v koncovkách se šancemi. Škoda.

Jste jedním z tria brankářů, bojujete o místo intenzivně?
Určitě, konkurence je velká, gólmani jsou šikovní. Je to těžké. Uvidíme, jak se nám bude dařit. Bude chytat ten lepší.

⇒  Ondřej Kacetl

Jak se těšíte na EBE ligu?
Určitě se těším, jestli budu chytat. Když ne, tak výjezdy budou těžké, ale bude to rozhodně něco nového, bude to pro nás zpestření.

Máte nějaké speciální gólmanské tréninky s Jaroslavem Kamešem?
Na ledě děláme různé pohyby a cvičení s Jardou, je to pro nás veliký přínos. Za ty tři roky, které tady je, si myslím, že jsem šel díky němu hodně nahoru.

Nejzkušenějším gólmanem ve Znojmě je momentálně Lukáš Sáblík. Předává vám i on nějaké zkušenosti?
My si radíme navzájem. Je to zkušený gólman, zkušeností má opravdu plno. Vždycky nám něco poradí, ale všem nám radí Jarda (Jaroslav Kameš - pozn. red.).