<i>„Jedeme na ně!“</i>

Aktuální zprávy
ÚT 4. 3. 2003
Z n o j m o - Již den před startem play off odjížděli Orli do města perníku, aby byli ušetřeni všech rušivých vlivů, které jim Znojmo nabízí, a plně se mohli soustředit na výkony na ledě. Nálada v týmu byla dobrá a na každém, počínaje hráči a konče prezidentem klubu, bylo vidět odhodlání neprodat svou kůži lacino. Vyjadřují to i poslední „projevy“ před nástupem do orlobusu.
Vstupenky na MS IIHF 2024 v Česku Milan Kastner: „Začíná se play off a to je důvod k tomu, aby nálada byla taková, aby se vyhrálo. Udělali jsme všechno a výsledek teprve ukáže, jestli to bylo dobře.“

Milan Toman: „Všechno je v pořádku, těšíme se, je to něco jinýho. Fanoušci, držte nám palce!“

Milan Mikulík: „Nálada? Perfektní! Odhodlání? Vyhrát! Aspoň jeden zápas…“

Karel Plášek: „Potrápíme je, myslím. Jedeme tam udělat co nejlepší výsledek.“

Milan Skrbek: Těšíme se, hodně se těšíme. Jdeme na ně!

Peter Pucher: „Lidi, měl jsem vás rád! Fanděte nám, doufám, že něco vyhrajem.“

Jaroslav Vlasák: „Hrajeme proti silnému soupeři, ale myslím si, že kluci jsou odhodlaní, udělat pro to maximum, abysme udělali nějaký úspěch. Jak už jsem řekl, je to hodně těžký mančaft. Věříme, že nás fanoušci podpoří!“

Robert Slávik: „Odjíždíme s dobrou náladou a budeme se tam snažit něco uhrát.“

Marek Vorel: „Zkusíme vyhrát aspoň jeden zápas, abysme nevypadali…“

Miroslav Barus: „Ať nás fanoušci podpoří!“

Václav Benák: „….“ (cenzurováno)

Martin Altrichter: „Dojmy? Mám to strašně těžký (bágl). Mám to těžký jak prase. Jedem s obrovským odhodláním, ukázat jim. S touhou překvapit.“

Oldřích Helebrant: „Mám plnej bágl věcí, tak doufám, že tam nejedu zbytečně. Je těžší, než co táhnou hráči.“

Roman Erat: „Nálada je parádní! Těším se na ten play station nebo jak je to?“

Lubomír Urbánek: „Trošku nervozita, očekávání, jináč dobrý. A odhodlání musí být, bez toho tam snad ani nemusíme jet.“

Pavel Pazourek: „Držte nám palce! Startujeme ze stejné čáry jako všichni. To, že Pardubice měly nějaký náskok, teď už nic neznamená. Je to všechno vyrovnané a šance jsou jak u Pardubic, tak u nás stejné. My máme své kvality, Pardubice zajisté taky. My máme dobrý mančaft a Pardubice samozřejmě taky. Je to jak to má být – kvalitní soupeř, vynikající prostředí a plný stadióny. Budou to určitě pěkné zápasy. Nepřemýšlím nad jednotlivými zápasy, ale je třeba vyhrát čtyřikrát. Čtyřikrát vyhrát nebude jednoduché ani pro Pardubice.“